Battle Ground III Last Chance

Battle Ground III Last Chance

Bolji je..

  • Ryu

    Votes: 11 34,4%
  • Nary

    Votes: 13 40,6%
  • Outrage

    Votes: 8 25,0%

  • Total voters
    32
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mislim da je Nary jedini sacuvao tu kadilakovu liniju, naravno uz taj americki stajling koji je dodao!
zato glas od mene..
 
pa ovdje nema nikakve price ocigledno je da je ryu najbolji pogledajte malo sami outrage se fura na iceman-ovo auto a ovo drugo nidje veze...jedino je ryu bas uradio
 
Član
jarane svako ima svoj ukus...
svka cast i outrage-u i ryu-u ljudi su glasali i ja sam pobjedio!!!
 

Ryu

Član
ako cemo realno gledat ove radove,nije tesko vidjeti da je Nary ulozio najvise vremena ! nije mozda obratio paznju na retrovizore i tako neke detalje,ali je odbratio paznju na nesto krupnije,prednju karambolku ! i citav auto mu je nekako bolje izaso na kraju !
Outrage je sam reko da nije imo vremena pa nije mogo za tako malo vremena bolje da uradi...
ja da budem iskren nisam htio da ulazem puno vremena ni truda u ovo,zato sto sam se u prvom radu razocaro u vezi glasanja,ulozio sam dosta vremena i truda u novu Skodu Fabiu (koja po meni izgleda ko skakavac,ne preradnjena) mijenjo sam dosta stvari,pokuso da ispadne sto realnije i nisam dobio ni 13 glasova kako treba...ljudima se vise svidio Anaisov rad u tom duelu,jer obicni ljudi ne gledaju ko je kolko vremena ulozio u rad...
ja kad glasam gledam vise stvari,a najvise odlucuje od 2 rada koji bi radije vozo po cesti a da se ne stidim zbog necega itd...
Nary je ovu zasluzeno uzeo i svaka cast ;) ja da sam glaso njemu bi dao glas !
opet na kraju svako ima svoje misljenje,neki ne glasaju uopste realno vec glasaju "za ime" a ne rad,sto mi je stvarno bilo cudno na nekim drugim radovima !
al u ovom slucaju definitivno Nary ;)
 
Član
Suvisno vise komentarisat i raspravljat! Ryu dobar rad nema sta! Nary pobjedio po meni i zasluzno najbolji rad !!! Idemo dalje...!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top