Batlle Ground 2 prijave

Batlle Ground 2 prijave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hajde ovako, da izbjegnemo komplikacije i kopiranje:
- ako se knox slaze, odabrat cemo zajedno auta za obradu, s tim da ce on parove odrediti svojim fer nacinom.
- nakon toga ja otvaram temu za takmicare da preuzmu sliku. ovo radim da bi mogao naknadno uradjene radove ponovo staviti u prvi post.
- nakon sto radove postavim, bit ce i poll otvoren da svako odabere svog kandidata.
- uradjene radove bi meni slali na PM da bi ih mogao naknadno postaviti..

ima druga opcija.. da knox ovo sve umjesto mene uradi.. ako bas zeli to da sam sve izorganizuje..
glasanje traje 24 sata od trenutka postavljanja radova.

ako se slazete ili zelite nesto da izmjenite, recite odmah
 
Član
ali razjasni nam u vezi glasanja kako ce biti... jer prosli put je bilo ono.. kao dao si ti meni glas.. i ja cu tebi.. sto mi se nesvidja.. zato je bolje da samo ti glasas i gotovo..???
 
ako se svi slazu onda cu samo ja da izaberem najbolji rad.. ako ne onda predlozite sta drugo. ako spadne na to da ja donesem glavnu ocjenu onda cu da pruzim i opsezan komentar zasto sam to uradio i nastojati cu biti sto objektivniji u donosenju svoje odluke
 
Član
Treba valjda i forumasi da imaju nesto od ovog battlea,prema tome treba svima dopustit da glasaju,a tvoj glas recimo da se broj sta ja znam 3 glasa,prema tome ako bude mala razlika,ti zadnji glasas i tvoj ce glas donjeti odluku,ukoliko bude recimo za nekog 5 razlike u glasovima glupo je da ti kazes ovaj drugu bolji i da on pobjedi! Znaci najbolje da se tvoj glas broji 3 glasa!
 
Član
imam ja jedan prijedlog.
zasto ne bi svi takmicari dobili isto auto rade. onda se od od svih tih radova biraju cetiri najbolja rada da idu u drugi krug. u drugom krugu dobiju neko drugo auto da rade, i od te cetvorice biraju se dvojica najboljih koji idu u finale.
 
Član
ammel je napisao(la):
imam ja jedan prijedlog.
zasto ne bi svi takmicari dobili isto auto rade. onda se od od svih tih radova biraju cetiri najbolja rada da idu u drugi krug. u drugom krugu dobiju neko drugo auto da rade, i od te cetvorice biraju se dvojica najboljih koji idu u finale.

otpada
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
ako se svi slazu onda cu samo ja da izaberem najbolji rad.. ako ne onda predlozite sta drugo. ako spadne na to da ja donesem glavnu ocjenu onda cu da pruzim i opsezan komentar zasto sam to uradio i nastojati cu biti sto objektivniji u donosenju svoje odluke

najbolje da ti dajes ocjene..

npr:

takmicar jedan
trud 4
kvalitet 3
ideja 4

takmicar dva
trud 3
kvalitet 3
ideja 4

i dalje prodje takmicar 1..ako bude nerjeseno odlucuju ostali clanovi foruma..ali samo clanovi a ne takmicari..

ps.freek ukljuci se i ti u organizaciju da ne moram ja sve :D

živio :D
 
dobro je to da glasaju samo oni koji ne ucestvuju u BG.....
pitanje: ako to prodje mogu li glasati oni koji su ispali (posto automatski vise ne ucestvuju u BG)
 
Remblender je napisao(la):
dobro je to da glasaju samo oni koji ne ucestvuju u BG.....
pitanje: ako to prodje mogu li glasati oni koji su ispali (posto automatski vise ne ucestvuju u BG)

naravno! tehnicki su u tom trenutku samo posmatraci..
svidja mi se knoxov nacin ocjenjivanja.. to bih rado prihvatio ako se svi slazu..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top