Batlle Ground 2 prijave

Batlle Ground 2 prijave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
2 Battle Gorund

prijave zatvorene

detaljnije:

nakon sto se fair play izvuku parovi, svaki ce par dobiti rad ( kao i u Battle Ground 1 takmicenju ) i imaju 3 dana da zavrse svoje radove.

Posto se ovaj put prijavilo 10 takmicara bit ce malo guzve ali..

kada prodje prvi krug u igri ce biti 5 takmicara, zato oni koji izgube u prvom krug dobit ce jos jednu sansu tj. radit ce svi jedan rad i ko dobije najbolju ocjenu ide u drugi krug protiv ovog petog takmicara ( koji ce morat malo sacekat )

ocjene:

freek ocjenjuje radove na ovaj nacin:

takmicar jedan
trud 4
kvalitet 3
ideja 4

takmicar dva
trud 3
kvalitet 3
ideja 4

ako broj bodova bude izjednacen onda je pobjednik onaj ko prvi dobije 3 glasa od ostalih clanova foruma.

MOLIM DA KOMENTARE NA RADOVE OSTAVITE NAKON FREEKOVIH OCJENA !!

nagrade:

+1 reputation

Takmicari:
HONDA POWERR
amer_sa
Outrage
Nary
Remblender
ammel
emir_89
Anais
renault R-5
knoxville
 
Član
i ja ucestvujem.. samo mozda bi bolje bilo da odaberemo tri covjeka u ziriju .. i da samo oni glasaju.. tako ce biti najrealnije... et pozz
 
Član
Ako zelimo da ovo lici na nesto,treba uvesti pravilo da cim se prvi rad postavi nesmije biti editovanja,nebitno da li je drugi takmicar postavio ili ne,vrijeme rada,i obavezno vrijeme glasanja,i da se ceka tacno iste vremena prije se proglasi pobjednik jednog battlea!
 
Član
amer_sa je napisao(la):
i ja ucestvujem.. samo mozda bi bolje bilo da odaberemo tri covjeka u ziriju .. i da samo oni glasaju.. tako ce biti najrealnije... et pozz

ja sam to i kontao al onda imas 2 covjeka manje ?

prijedlog je bio i da freek bude sudija i da gleda:
-trud
-kvalitet
-ideja

i za svaki od ovih segmenata daje ocjenu od 1 do 5

:/
 
Član
Outrage je napisao(la):
Ako zelimo da ovo lici na nesto,treba uvesti pravilo da cim se prvi rad postavi nesmije biti editovanja,nebitno da li je drugi takmicar postavio ili ne,vrijeme rada,i obavezno vrijeme glasanja,i da se ceka tacno iste vremena prije se proglasi pobjednik jednog battlea!

vrijeme glasanja se moze odredit jedino ako takmicari postave u isto vrijeme radove pa onda vrijeme za glasanje bude 24 h...a moze da posalju freeku radove pa da ih on okaci u isto vrijeme.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top