Baterije za bubice

Baterije za bubice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz raja,zna li iko gdje ima nabaviti baterija za student bubice,i trebaju mi oni utikaci za struju da pretvore americki utikac u ovaj evropski ? tnxx
 
Član
Nije bas u redu sto ti ovo trazis, ipak imas prilicno reprezentativan avatar i potpis. Ja se ne bih na taj sistem oslanjao jer je to ipak prevara...
A znas za hadis koji koji belezi Muslim ''Ko nas vara, nije od nas."

Razmisli....
 
Legend
nisam to nikad gledao....al provjeri koja je velicina i napon,obicno te male baterijice mozes vidjeti kod sahadžija....vjerovatno ces naci
 
Član
deez je napisao(la):
Nije bas u redu sto ti ovo trazis, ipak imas prilicno reprezentativan avatar i potpis. Ja se ne bih na taj sistem oslanjao jer je to ipak prevara...
A znas za hadis koji koji belezi Muslim ''Ko nas vara, nije od nas."

Razmisli....

a sta? treba uciti 1000 stranica i izj*at svoje zivce jer je preskocio neku sitnicu u zagradi a bas 60% ispita se sastojao od tih sitnica (to se meni desavalo) kod nekih prkotina profesora ili profesorica??

jesu ti poznate riječi ''Olakšaj a ne otežaj'' ?

mislim.. mogao si jednostavno zaobići temu

a takodje mislim kao i enesss da bi to najprije mogao naći kod nekog sahadžije (urara)


p.s.cujemo se za mp4 uskoro posto imam parcijale sljedece sedmice pa sam u skripcu s vremenom :D
 
Član
baterijice imas u svakoj sajdzijskoj radnji i kostaju 8 KM/kom, pretvarac nije americki nego kineski i imas ga u kineskim radnjama (tu imas i americki da kupis ako je bas taj)...
 
Član
moje je da opomenem coveka koji sebe naziva vernikom... a za postupke neka odgovara kada bude vreme za to!
Molim te, ne zelim sukob misljenja bar na tu temu i ne ovde...

PEACE BRO'! ;)
 
Član
deez je napisao(la):
moje je da opomenem coveka koji sebe naziva vernikom... a za postupke neka odgovara kada bude vreme za to!
Molim te, ne zelim sukob misljenja bar na tu temu i ne ovde...

PEACE BRO'! ;)

ma ni ja, sve je ok, sorry the_dag sto spamamo temu :D

p.s. ne volim bolesne profesore koji za literaturu dadnu 3 knjige sa po 350 stranica i kazu 'garantujem vam da vas nece ni 5% poloziti' eh, ja tad iz inata spremim uz bubicu :D
 
Član
deez je napisao(la):
moje je da opomenem coveka koji sebe naziva vernikom... a za postupke neka odgovara kada bude vreme za to!
Molim te, ne zelim sukob misljenja bar na tu temu i ne ovde...

PEACE BRO'! ;)

nije to fazon...
to sto ti treba za neki glupi ispit, to ce ti trebati samo tada i nikad vise i zasto sebi ne olaksati...;)
 
Član
budaletina je napisao(la):
dulox to iz iskustva;)

da, ujedno ih i nudim nove, bluetooth, motorola proizvodjac, cijena 390 KM ili 200 Ojra, cijena ide dole za vishe komada, moze se uzeti i posebno bubica a posebno bluetooth primopredajnik.
 
Član
deez je napisao(la):
moje je da opomenem coveka koji sebe naziva vernikom... a za postupke neka odgovara kada bude vreme za to!
Molim te, ne zelim sukob misljenja bar na tu temu i ne ovde...

PEACE BRO'! ;)

Ja sebe nisam nikada na ovom forumu nazvao vijernikom zeleci time izdignuti sebe iznad drugih.Ovaj forum korisitim zato sto je ovdje raja spremnija pomoci u svim situacijama i imaju puno vise ljudstva od vecine raje na ostalim cak religijskim forumima.bhtuning je jedna fina zajednica u kojoj svaku pristrasnu raspravu treba sankcionisati,bilo da se radi o autima ili necemu drugom.Da sam ovu temu postavio na neki religijski forum,dobio bih odgovore slicne tvome ,sto mi se pak nimalo nesvidja.Brate moj dragi u Islamu,ukoliko si vec spreman da me savjetujes prvo si trebao poslati pm i pitati u cemu je toliki problem pa sam se odlucio za takav nacin polaganja ispita, a ne odmah napisati hadis:"Ko vara nije od nas".To si trebao napisati tek kada nebi imao valjan razlog za upotrebu bubice za ispit.Ali kada matematika neide ja tu ne mogu nista,dovoljno sam potroso novca za intrukcije,zivaca i vremena da bih skontao nesto,ali kad neide-neide.
Ipak ja ne pravdam sebe i svoj nefs,ja nemam vremena toliko da danonoćno provodim gledajuci u matrice,determinante,sisteme jednacina i trigonometriju.Tebi hvala sto si me upozorio,iako sam ja to sve razmotrio prije kupovine bubice i svega,jer mi je to jedini izlaz da polozim matematiku.Svima ostalim također hvala sto su mi pomogli,ako mi bude trebalo pomoci oko kopcanja opet cu se javiti.Pozzz
 
Član
On ti je "moderni musliman" nemoj tako , a ti dag ne supljiraj i ne foliraj se sa nekim tumacenjem svete knjige u svoju korist, isti si ko onaj kreten reis kad su silovali curice pa opravdavali gadite mi se ti i slicni tebi.. Dobro ti je covjek rekao i u pravu je.. Dobio si odg. Zakljucajte temu majke vam
 
Član
Astra je napisao(la):
On ti je "moderni musliman" nemoj tako , a ti dag ne supljiraj i ne foliraj se sa nekim tumacenjem svete knjige u svoju korist, isti si ko onaj kreten reis kad su silovali curice pa opravdavali gadite mi se ti i slicni tebi.. Dobro ti je covjek rekao i u pravu je.. Dobio si odg. Zakljucajte temu majke vam

Poradi malo na sebi pa onda nekome nesto reci,a Sveta Knjiga ti stoji u kuci u ormaru ili na polici i ne pamtis kad si je dohvatio zadnji put.Zato bolje je i malo sutiti nego svasta pricati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top