Banovici i okolina. Hitno !!!

Banovici i okolina. Hitno !!!

Član
GOLF TZ je napisao(la):
joj jarane... tebi sa tim polom peh za pehom... a jesi zaglavio na onom prevoju poslije banovica prema zavidovicima... ja ondje nikad nisam volio da vozim...

da da, u tom dijelu druze
malo vislje uopste nema signala, eto srecom tu je bilo. Da nije bilo signala ostavio bih auto i picio prema banovicima pjese, ko mu jebe mater. Ugrijao bih se makar hodajuci

Death_beat je napisao(la):
pa jesi li zvao BIHAMK?

servis trenutno nije dostupan, tu sam poruku dobio kad sam zvao BIHAMK

peugeot206 je napisao(la):
a zbog cega placamo BIHAMK kroz registraciju?

ja znam da se placa kroz registraciju, znam da sam ja licno posto nisam clan platio 8km za BIHAMK prilikom registracije auta, i po pravilu imam pravo 50km da me odslepaju besplatno. Zvao sam ja njih, ali sam dobio poruku da servis trenutno nije dostupan



Franki je napisao(la):
U nevolji se poznaju junaci :cool:
Svaka čast tko je pomogao zajebano je to ostat, a i snijeg je zajeban, nije dok si na forumu i dok pises evo opet pada i sl, ali kad zapadnes.......... ;)

jarane ja nisam nikad vidio onako snijeg da pada, imao sam osjecaj isto da neko stoji iznad auta i prosipa samo po autu. Eto juce ujutro kad sam krenuo ceste su bile poprilicno ciste, moglo se fino vozit. Sinoc kad sam se vracao skoro pa sam morao lance da stavljam, sreca imam dobre gume pa sam nekako uspio da se vratim kuci
 
Top