Banovanje clanova "promatraca"

Banovanje clanova "promatraca"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Buduci da smo svjedoci pljackanja kolega sa foruma, ja bi licno molio admine da banuju sve clanove koji nemaju odredjeni broj postova a reg. su vec par mjeseci, ko zna mozda ubuduce sprijecite da nekome obiju auto... Pozz
 
Član
Svaki dan se u Sarajevu obije po 100 auta.. Desilo se to nekom od forumasa i odmah ga neko snimio na forumu :lol:..
Meni su ukrali mp3 a nisam objavljivao na forumu... Ako auto ostavis na mracnom i nesigurnom parkingu 95% je sigurno da ce biti izvrsena premetacina...
 
Početnik
treba banovat svakog ko god ne dodje na forum dva dana...:D


sta Vam ljudi,radi pljacki da se neko Banuje nigdje veze,sad ispadose i lopovi oni koji ne mogu bit aktivni na forumu kao neki od nas...:icon_rolleyes:

po meni je zahtjev ne logican..:icon_rolleyes:
 
Član
pa kod facebooka biram ko ce mi gledat, a ovdje vala ne biram i moze bilo koji klosar doc i uclanit se i skenirat nas sve redom ali eto kako zelite... Definisi pojam "aktivni" ako neko ima 10 postova u roku od 4-5 mjeseci ja sam da se njega banuje na to sam mislio nisam mislio ako neko ima 500 ,nego 10-50 a reg. pola godine na forumu ili cak par godina provjeri deyo pa ces vidjet da takvih ima na bacanje, jebo tog covjeka koji se uclani na auto forum i nista ne komentira u roku od par mjeseci
 
Član
Mislim da oni imaju "pametnijeg" posla od tog da prate ovaj forum i analizirajuci koji sta od nas ima! Mozda ima ali to je od 20000 clanova mozda jedan! A ko ce ga prepoznati! :icon_question:
 
Član
ja svaki dan barem jdnom posjetim,i precitav gotove sve na forumu,nisam bas aktivan,ne postam cesto,...
dali me treba banovati?:D
 
Član
hehe pa mozda je najaktivniji clan lopov ili admin sta ti znas ko je lopov :D
btw beze je malo banovat nekog ko nema postovaa dosta clanova ima koji ne postaju ali redovno prate
a ako ti imas vec muziku u autu i bojis se da ti ko ne ukrade s foruma izbrisi slike i gotovo :D
 
Legend
glupost..
nema logike nikako, ako ne zelis nesto da lopovi vide, ne postavljaj na forum ;)
 
Član
hahah..glupost na kvadrat..

znaci onaj koji je aktivan ne moze biti lopov..hhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahha

evo moj primjer..vjerovatno bi po tvom misljenju trebao biti banovan..
regao sam se na forum jer nisam mogao u potpunosti pratiti forum..
nekad nesto napisem a ako mi zatreba postavim i neku temu..

to ti je isto kao kad bi ostavio auto na sred nekakvog trga i rekao da se zabrani prilaz svim ljudima koje ti ne poznajes..

:lol: :lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top