Banja luka trke

Banja luka trke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Dottore je napisao(la):
Zalužani 13 - 14.06.2009.
PETAK 12.06.2009.
15.00 – 21.00 Tehnički prijem i verifikacija

SUBOTA 13.06.2009.
07.00 – 09.00 Tehnički prijem vozila i verifikacija vozača
10.00 - 1.sjednica sportske komisije
11.00 - 16.00 - TRENINZI
16.30. - 2. sjednica sportske komisije

NEDELJA 14.06.2009.
09.00 - 10.00 Warm-up trening
10.00 - 17.00 - TRKE
18.00 - 4. sjednica sportske komisije
19.00 - Objava konačnih rezultata

Vozi se CEZ, BIH i RS

Drug zar ova trka nije otkazana?:icon_question:
Zato je Madjid i stavio ovaj datum! :icon_question:
 
Član
MEN NISTA NIJE JASNO OVDJE PISE DA IMAJU 402M ??????????????????????????????????????????????????????
402 Street race - Raspored za sezonu 2009.

little 09 Dec 2008 12:15
Usvojen je kalendar street race takmičenja za 2009, a najavljeno je
sedam dvodnevnih manifestacija:

1. 02/03.05.2009 - Aerodrom Šepurine, Zadar
2. 30/31.05.2009 - ZTZ Velika Gorica, Zagreb
3. 13/14.06.2009 - Aerodrom Mahovljani, Banja Luka
4. 27/28.06.2009 - Aerodrom Čepin, Osijek
5. 11/12.07.2009 - Aerodrom Diamond aircraft, Varaždin
6. 29/30.08.2009 - Aerodrom Grobnik Rijeka
7. 12/13.09.2009 - ZTZ Velika Gorica, Zagreb

U predstojećoj sezoni postojaće dva takmičenja -
otvoreno prvenstvo za pojedinačne takmičare pod nazivom "402 Street race Championship 2009",
i timsko prvenstvo "402 Street race - Racing season 2009".
 
Član
black_devil je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
hoce li 13-og ili 14-og u SA biti utrka, pored style i db? bilo kakva, 402 ili 201 ??

Repo opet hoće da obori neki rekord :lol::lol:

A sto si ti navalio na Repu??
Bas me zanima koje je tvoje vrjeme??:D
Njegovo je vrijeme prošlo :smajli16:

Stvarno pokaži nekad nešto u svoj toj priči koju prosipaš diljem ovako finog foruma... ugledaj se malo na svoje kolege iz kluba, sve fini momci i djevojke... nemoj bezveze zatezat odnose sa rajom pa da se vaše organizacije street race utrka budu prepričavale kao "to onaj Goca sa bhtuning i oni organizuju..." kao što sam na Gerinoj utrci čuo od jednog momka na pisti kad je rekao "eno onog GoceS6 šupka sa bhtunigg foruma..."

Nevalja da te raja tako proziva bezpotrebno, nije vrijedno sigurno, ali kako hoćeš... vaš klub je ugledan i dobar organizator street race takmičenja, pa i ti se uklopi kao cijelina ;)

pozz.
 
Član
antrax je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
hoce li 13-og ili 14-og u SA biti utrka, pored style i db? bilo kakva, 402 ili 201 ??

Repo opet hoće da obori neki rekord :lol::lol:

A sto si ti navalio na Repu??
Bas me zanima koje je tvoje vrjeme??:D
Njegovo je vrijeme prošlo :smajli16:

Stvarno pokaži nekad nešto u svoj toj priči koju prosipaš diljem ovako finog foruma... ugledaj se malo na svoje kolege iz kluba, sve fini momci i djevojke... nemoj bezveze zatezat odnose sa rajom pa da se vaše organizacije street race utrka budu prepričavale kao "to onaj Goca sa bhtuning i oni organizuju..." kao što sam na Gerinoj utrci čuo od jednog momka na pisti kad je rekao "eno onog GoceS6 šupka sa bhtunigg foruma..."

Nevalja da te raja tako proziva bezpotrebno, nije vrijedno sigurno, ali kako hoćeš... vaš klub je ugledan i dobar organizator street race takmičenja, pa i ti se uklopi kao cijelina ;)

pozz.

Nije mi jasno šta vi mislite da bih ja trebao pokazati na ovako "finom" forumu :)? I ko ste vi da bih ja vama trebao nešto pokazivati? Ili dokazivati?

A šta raja pričaju to me zanima ko lanjski snijeg :), pogotovo na Gerinim utrkama :)... vjeruj da i ja isto tako pričam za tu raju ;)...

Onaj ko je pametan shvatit će, oni koji ne shvataju govorit će da sam šupak i meni to ne smeta ni najmanje, svi znaju da sam ja otvoren i iskren i šta ja kažem svi se možete zakleti u to i to je tako 100 posto, e vidiš zato je moj klub dobar organizator, jer smo svi takvi, nema kod nas šupljih priča i obećanja kao kod nekih drugih klubova ili persona ;)...

Ja vam pokazujem samo vi ne vidite ;)...
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
antrax je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
hoce li 13-og ili 14-og u SA biti utrka, pored style i db? bilo kakva, 402 ili 201 ??

Repo opet hoće da obori neki rekord :lol::lol:

A sto si ti navalio na Repu??
Bas me zanima koje je tvoje vrjeme??:D
Njegovo je vrijeme prošlo :smajli16:

Stvarno pokaži nekad nešto u svoj toj priči koju prosipaš diljem ovako finog foruma... ugledaj se malo na svoje kolege iz kluba, sve fini momci i djevojke... nemoj bezveze zatezat odnose sa rajom pa da se vaše organizacije street race utrka budu prepričavale kao "to onaj Goca sa bhtuning i oni organizuju..." kao što sam na Gerinoj utrci čuo od jednog momka na pisti kad je rekao "eno onog GoceS6 šupka sa bhtunigg foruma..."

Nevalja da te raja tako proziva bezpotrebno, nije vrijedno sigurno, ali kako hoćeš... vaš klub je ugledan i dobar organizator street race takmičenja, pa i ti se uklopi kao cijelina ;)

pozz.

Nije mi jasno šta vi mislite da bih ja trebao pokazati na ovako "finom" forumu :)? I ko ste vi da bih ja vama trebao nešto pokazivati? Ili dokazivati?

A šta raja pričaju to me zanima ko lanjski snijeg :), pogotovo na Gerinim utrkama :)... vjeruj da i ja isto tako pričam za tu raju ;)...

Onaj ko je pametan shvatit će, oni koji ne shvataju govorit će da sam šupak i meni to ne smeta ni najmanje, svi znaju da sam ja otvoren i iskren i šta ja kažem svi se možete zakleti u to i to je tako 100 posto, e vidiš zato je moj klub dobar organizator, jer smo svi takvi, nema kod nas šupljih priča i obećanja kao kod nekih drugih klubova ili persona ;)...

Ja vam pokazujem samo vi ne vidite ;)...

Nedaj Bože da sam ja nešto loše mislio ili rekao... samo kažem kako jeste. To što misliš, to kažeš i to je super. Ali mi nije jasno samo što prozivaš i vrijeđaš neke ljude po forumu... ako kome šta imaš reći negativno, što se ne tiče auta njegovog i sl... već lično, onda ga fino na kafu nazoveš i kažeš mu... a ne ovako ostavljaš loš utisak.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top