Banja Luka - Laktasi - Gradiska Street race 2008

Banja Luka - Laktasi - Gradiska Street race 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa ako trka bude na neuslovnoj cesti u modrici,cisto sumljamo da cemo doci,ili da dodjemo pa da vozimo 14 sec :)
 
Član
Kadett je extra spremljen,svaka cast na obavljenom poslu.Nadam se samo vise srece i ravne staze drugi put.Imali ste veliku publiku.:D
 
Član
jbga uvijek nesto bude ali treba imati na umu da nije nimalo lako potjerati onu zvjer sa dva motora,tesko je kadeta voziti,prava nauka :)
 
Član
Svaka cast i Basti i tebi Krvolok, ustimati onako dobro dva motora da rade je za svaku pohvalu. Svaka cast.
 
Član
Ma ja nisam ni sumnjao u vas,samo mi je strasno zao sto je tako zavrsilo.Ali eto,barem ste isprepadali mnoge.Ima jos prilika.A koliko vidim,i kadettt ima jos prostora za bolje.Imao sam osjecaj da je i nitra falilo malo.Nadjite jos jednu bocu,ja cu je napuniti.:cool:
 
Član
Vidim da niko nije postavio slike pa cu ja sa malim zakasnjenjem, ima zanimljivih :)

http://www.srt-xxx.com/index.php?option=com_zoom&Itemid=28&catid=13
 

Zex

Član
Takodje,zaista je malo slika sa ovog dogadjaja,ne znam da li je mozda vrucina uticala na to,narodu se nije dalo sedeti za kompom po onoj zegi i uploadati slike,ali je zaista slab broj slika obzirom na tako dobar race.

Evo i od mene nesto slika: K L I K
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top