BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN

BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Allah Rasula Olsun i Bajram Serif Mubarek Olsun svim forumasima islamske vjeroispovjesti i njihovim porodicama
 
Član
BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN SVIM CLANOVIMA I NJIMA NAJBLIZIMA, ISLAMSKE VJEROISPOVIJESTI..
 
emirEX_sa je napisao(la):
Allah Rasula Olsun i Bajram Serif Mubarek Olsun svim forumasima islamske vjeroispovjesti i njihovim porodicama
Allahrazola, i tebi Bajram Serif Mubarek Olsun, jutros sam misio 100 % da je tvoj punto pred Jordanskom đžamijom na Grbavici 1, ali kad ga bolje viđoh, kupe je, a sve isto kao u tebe, carbon naljepnica sve pragovi, sve...i felge su čak iste mislim....i od mene Bajram Serif Mubarek Olsun svim forumašima islamske vjeroispovjesti i sve najbolje njima i njihovim bližnjima...;)
 

Eko

Član
nermin suljagic je napisao(la):
Nek vam ksenon svijetla obasjaju put na koji god skup posli,nek vam dragi Allah podari jos dublje karambolke,jos vise konja i jos sirih guma,da vam se svi rezervari ispune,od srca vam zelim BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN:smajli08:

hehe orginalna cestitka :p
stavio sam je na facebook, ako se ne ljutis :)

Bajram Serif Mubarek Olsun
 
Član
Allah razi olsun... Bajram mubarek olsun...


p.s.
ko se danas napije,gori je od bilo kakve životinje,a mozak mu je kao kod mekušca
 

Eko

Član
The_Dag je napisao(la):
Allah razi olsun... Bajram mubarek olsun...


p.s.
ko se danas napije,gori je od bilo kakve životinje,a mozak mu je kao kod mekušca

svaka cast za ovo .. samo treba povecati i napisati crvenim slovima ;-)
 
Član
Da sam napisao vecim slovima,neciji nefs bi to shvatio kao provokaciju i u inat bi jos vise bio potaknut da to uradi.A ovako lagahno ga šukneš pa šta bude :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top