BAHATO ponašanje vozača nekog od BiH političara - VIDEO

BAHATO ponašanje vozača nekog od BiH političara - VIDEO

Član
Decko je izabrao pogresnog suparnika, gdje ces se trkati sa vozilima pod pratnjom??? i sad postavljas klip kao bahato ponasanje vozaca politicara, bas ne kontam?
E onda nečeš ni skontat. Jedan bilmez naletio na drugog, samo što ovaj drugi glumi nagupa kučeći se onim što je kupljeno od naših para. Šteta što nije bio malo veći mangup pa ga nokautirao kad je ovaj došao da mu prijeti.
 
Član
E onda nečeš ni skontat. Jedan bilmez naletio na drugog, samo što ovaj drugi glumi nagupa kučeći se onim što je kupljeno od naših para. Šteta što nije bio malo veći mangup pa ga nokautirao kad je ovaj došao da mu prijeti.
Stani malo, drugo je to sto smo mi svi ogorceni na vozni park ministara i sto je kupljeno preko nase grbace.... ali brate ti da se uvaljujes u kolonu pod pratnjom ne ide niako!
Vidio si da su ga prosla dva dzipa kada se zaustavio, znaci da je uletao u kolonu i glumio mangupa vjerovatno! Sto nije pustio snimak od ranije da vidimo kak oje tekla situacija!
 
Član
Stani malo, drugo je to sto smo mi svi ogorceni na vozni park ministara i sto je kupljeno preko nase grbace.... ali brate ti da se uvaljujes u kolonu pod pratnjom ne ide niako!
Vidio si da su ga prosla dva dzipa kada se zaustavio, znaci da je uletao u kolonu i glumio mangupa vjerovatno! Sto nije pustio snimak od ranije da vidimo kak oje tekla situacija!

Koja kolona pod pratnjom? Ovo nije kolona pod pratnjom nego obična auta sa blinkerima. Imaju ista prava na cesti kao i ja sa civilnim autom.

Odakle ti to da se momak koji vozi auto iz kojeg je snimano uvalio u kolonu? Vjerojatnije je da ga je passat prvi prestigao, druga dva auta u kolonu nisu stigli prestići.
 
Član
ja samo znam da sam u prosla 2 mjeseca na putu Tuzla-Mostar u jedno 3 navrata mogao imati bliski susret sa ovim blinkerasima i sta sad da komentarisem na ovaj klip :)
U kladnju kod rumenog, kad ne "zgrnuse" 3 , ja sam bio drugi, kad svoj voaln nisam zagrizo od kocenja :wacky:
 
Član
Koja kolona pod pratnjom? Ovo nije kolona pod pratnjom nego obična auta sa blinkerima. Imaju ista prava na cesti kao i ja sa civilnim autom.

Odakle ti to da se momak koji vozi auto iz kojeg je snimano uvalio u kolonu? Vjerojatnije je da ga je passat prvi prestigao, druga dva auta u kolonu nisu stigli prestići.
Ovo nisu baš obična auta, passat i touareg su policijska vozila, i ako su ga pošli preticat on je dužan da se skloni sa ceste, a da hoće mogu mu i kaznu napisat. Ovaj sto je uradio pa pratio vozilo iz pratnje da je to uradio u nekoj stranoj državi zatvorili bi ga odmah,a da je u americi uradio policajci bi ga najvjerovatnije upucali jer tko zna sta budala hoće da uradi.. A ovaj policajac sto je izaso i prijetio i to je za svaku osudu jer to nije ponašanje jednog policajca koji bi trebao biti uzor kao građanin. On ima pravo zaustavit ovoga i reć mu npr "gospodine sklonite se ovo je pratnja inače ćete biti kažnjeni" al ovako postupit nebi smijeo... Uglavnom za osudu ponašanje obojice.
 
Član
Djelatnici policije Direkcija za koordinaciju policijskih tijela Bosne i Hercegovine koja je zadužena za pratnju i cuvanje vip osoba i vip objekata. Passat i touareg su auta od te policije i ljudi koji voze ta auta su policajci koji rade pratnje i cuvaju npr članove predskedništva i tako to..
Kakvi policajci, kakva policijska vozila?
 
Član
Ma ne isplati se objasnjvat ljudima i cao. Ima drug kucaj Direkcija za koordinaciju policijskih tijela,google zna sve sto ti ne znas. Nije sramota pitat pa se pravit pametan.
 
Član
Smislili su sebi agenciju da ih čuva. Da ne moraju plaćati zaštitarske tvrtke. Jer niti jedan ne smije ulicom prošetati bez zaštite. U normalnim državama možda 5 vrhovnih ljudi ima pratnju, kod nas svaka šuša ima pratnju plaćenu našim parama.
 
Član
Smislili su sebi agenciju da ih čuva. Da ne moraju plaćati zaštitarske tvrtke. Jer niti jedan ne smije ulicom prošetati bez zaštite. U normalnim državama možda 5 vrhovnih ljudi ima pratnju, kod nas svaka šuša ima pratnju plaćenu našim parama.
Ta agencija je osnovana kao jedan od zadnjih dodatnih uvjeta za liberalizaciju viznog režima, njih je prije SIPA čuvala,njima je isto bilo već su to zahtjevi EU. Ako te baš zanima proguglaj,iako je ovo BiH nema ništa bez razloga. U normalnim državama se isti ljudi čuvaju kao i kod nas, u normalnim državama nijednom čovjeku nebi palo na pamet da radi nešto kao što je ovaj radio pa pratio policijsku pratnju. Mi smo zatupljen narod ne piše nam se dobro ako ovako nastavimo...
 
Član
Postoji ta agencija, ali sigurno njihovi članovi ne nose farmerke i majicu wana be Van Damme ;)
A mnogi ovdje trebaju otvoriti bukvar pa vidjeti šta znači definicija "vozila pod pratnjom".
 
Član
Ja sam vam rekao i objasnio sta je i kako je ,a vi sebi definirajte i nagađajte kako vama paše...;)
 
Top