Autopijaca ce da gori u nedjelju!

Autopijaca ce da gori u nedjelju!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hehehhe, ma nije ni vama lahko ;) svakak sam mislio u nedjelju s rodjakom malo prosvljat da vidimo beze sta ima. bice to fina atrakcija za vidjet... :D
 
Član
zmayich je napisao(la):
dobra ideja, mogli bi i neke klipice snimit, mozda ce ici i adi s audijem (enis besglagic) sa njim je uvijek skrivena kamera :):):)

sta je rec? hocel jos neko prodavat bolida?



Dobra ideja mozda i ja naleti da se zezamo,ako ne odem za Budvu.Cuj Enis Beslagic :lol: mi bas sinoc komentarisemo reko isti,ono dijete nije normalno lud je skroz.;)
 
samo vam imam reci ako prodam auto dole da cu svim clanovima BH tuninga kupit one univerzalne rezace za kupus , voce , povrce kod cige na mikrofonu :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
U koja doba ste gore... da dođem s golfom da ga prodam, ali ne iz zaebancije hahaha juče registrovan... :D
 
Član
hahahahahaha majko mila samo nemoj te Adija dovesti pa brate mili sta ce taj raditi dole hahahha ADI JE IKONA Sarajevskih Chunera hahaha :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Nisam dugo bio na autopijaci, mozda naletim da vidim sta se prodaje, ne i da prodajem nesto :lol:
 
more bit da se honda proda, more bit i da se neproda, uglavnom gori dole pa ko zeli nek izvoli,
usput cijena je 4000KM NEREGISTROVANA.......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top