Autopijaca ce da gori u nedjelju!

Autopijaca ce da gori u nedjelju!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Mogao sam komotno ovu temu staviti u rubriku "Humor", al eto...
Uglavnom, u nedjelju na autoprijaci ce da bude stayling, tj. Dragon sa OPC-om, Ja sa OPC-om, JD - sa GTC-om, Andre sa hondicom i jos mnogi drugi cemo izloziti auta na pijaci da se malo sprdamo i slicno, jedemo one drvene cevape, mozda neko i proda auto ---> ko hoce nek se pridruzi :)

Uh zaboravio sam, Edis sa Pug-om 206cc...
Mozda i Egon Ibiza...
Eto ga ima nas 6 dosad za autopijaca style cup 2009, prijave su do subote navece :)
 
Član
ma ja ono na fazon sibicara ovjek trojca lafo igraju da navuku jednog levata :lol::lol::lol:
 
Član
moram doci da to gledam
noke stavi 8500 na gofa, uzece ga neko
Golf je svetinja u BiH :cool:
 

IGY

Član
haha mogao bi i ja ako budem slobodan
ako gdje ne odlutam u nedelju eto i mene jbaji ga
 
Legend
ma jock, ne vozim ja golfa dole, morao bi stavit diode, m3 style kromiraTe retrovizore i uvrnute pragove da bi otisao za te pare..
al ce mi biti shega, sto se tice ovih ostalih auta kad seljo dodje i kae kad skines ove spolere kol'ka mu je cijena onda :lol::lol:
 

LSD

Član
e kraljeva jbt :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
hcemo detaljan izvjestaj potkrijepljen slikama :cool::cool:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ma jock, ne vozim ja golfa dole, morao bi stavit diode, m3 style kromiraTe retrovizore i uvrnute pragove da bi otisao za te pare..
al ce mi biti shega, sto se tice ovih ostalih auta kad seljo dodje i kae kad skines ove spolere kol'ka mu je cijena onda :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kralja .... sto me nasmija:lol::lol::lol:
 
Početnik
hhehhehe, eto ga, igy dolazi i ti, i ti noke nemoj zaj*avat, necemo stavljat cijene, a kad neko pita (AKO PITA) bubacemo neke kretenske cijene :):):)

p.s. bice sve dokumentovano, a nemojte nas furati kao lazni kupci, mogao bi se neko ponadati :):)

i da da, sva su auta na prodaju naravno, al cijene gore! ako ko izvadi top moze i da ode s autom kuci :)
 
samo da vas podrzim ideja extra mogu misliti koje ce tu provale da budu probajte namontirati skirevenu kameru da ufatite koji zanimljiv detalj, pricu pa na youtube i da se svi zajedno poslije smijemo da sam blize rado bi dosao da popratim to desavanje ;)
 
Početnik
dobra ideja, mogli bi i neke klipice snimit, mozda ce ici i adi s audijem (enis besglagic) sa njim je uvijek skrivena kamera :):):)

sta je rec? hocel jos neko prodavat bolida?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top