Automotorsport - BMW M5 vs. Mercedes-Benz E63 AMG & Porsche Panamera Turbo

Automotorsport - BMW M5 vs. Mercedes-Benz E63 AMG & Porsche Panamera Turbo

Član
1st place - BMW M5 (F10)
Powerful and rev-loving engine, agile handling, comfortable suspension and many characters - win for the modern M5. "Fascinating".


2nd place - Mercedes-Benz E63 AMG
Classic power-limusine with sporty behaviour and a powerful engine with great sound. "Cool".


3rd place - Porsche Panamera Turbo
Because of its less power the Panamera can't keep up with the M5, but its handling and traction is top. "Individual".


Scans + complete test here:

87926782.jpg
99990380.jpg
61397389.jpg
72311234.jpg
48607649.jpg
90642682.jpg
68714185.jpg



BMW M POWER
 
Član
Iznenadjenje je sto je Panamera posljednja,mislio sam da je ako nista bolja od AMG.BMW je napravio pravu jurilicu sto su dokazali u vise testova.Respect za BMW,ali zna se koje je auto moj izbor :icon_smile:
 
Nije ovo cudno, Panamera nije klasicna limuzina kao sto su Merc i BMW. Udobnost joj nije jaca strana, a to kod ove vrste vozila igra znacajnu ulogu. Uostalom, onaj koji jednom postavi mjerila, obicno to radi kroz generacije. U ovom slucaju to je M5 ;)
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Nije ovo cudno, Panamera nije klasicna limuzina kao sto su Merc i BMW. Udobnost joj nije jaca strana, a to kod ove vrste vozila igra znacajnu ulogu. Uostalom, onaj koji jednom postavi mjerila, obicno to radi kroz generacije. U ovom slucaju to je M5 ;)

samo što je BMW postavio mjerila u još nekim kalsama:icon_smile:
 
Član
provozao sam e63amg i e60 m5 i mogu samo reci da je bmw vozljiviji jedno xxx puta. Mercedes je prebrutalan sa manjkom osjecaja unutra. nisi se ni snasao vec zadnji kraj hoce da te prestigne :D dok kod bmw je sve to ugladjeno i usmjereno kvalitetnom ubrzanju i sve.. A i ovaj test je objasnio :D
Jos od vremena e34 M5 kad je guzio 124 e500 tadasnju mercedesovu uzdanicu u toj klasi ,sve se nastavilo i na novije linije e39-e60 pa sad na f10 :D
 
Član
Svaka čast i Bmw-u i Mercu, ali da imam mogućnosti kupovine jednog od ovih auta, to bi definitivno bio Porsche, sekunda gore- dole, hebe mi se
 
Top