Automobil do 20.000 eura

Automobil do 20.000 eura

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
kakva Insignia, pa tako joj se krece pocetna cijena... to se ne isplati uzimati

sto se tice novih auta u ovoj cifri jedino mozes gledat kompakt klasu, znaci golfa astru i ostale... naravno ako ces neki jaci motor i sto vise opreme..


srednju klasu zaboravite za te pare novu...

a polovnih za te pare je velik izbor, a ako je mercedes, jedino neku C klasu... E klase za te pare mozes naci al neke starije i sa puno puno kilometara pa kako kome pase... mozda neki CLK ...
 
BHT Ovisnik
ovaj prvi je tiptronic,a zadnji manual,ima gore iznad slike gdje biras slike ovo ono pise ti "Fahrzeugdaten" klikni tu i onda dole u detaljima s ljeve strane imas "Getriebe" ispod potrosnje,to ti je manual ili automatic
 
Član
B3l1 je napisao(la):
Ja kad bi se pitao ;D uzeo bi nekog koji se moze dobro tjunirat i to : ) mada znas kakvi su ti ovi stariji ljudi,ne mozes ih ubedit,kazes ovo je plavo,a plavo jeste,oni ce ti rec crveno,aj daj neke linkove od e60 dobrog?

http://www.powertuning.com.hr/forum/viewtopic.php?f=15&t=282&sid=d84ac8c4a903db738b2a2347d40626cd&start=0

20 000 €, novo, nek uveze iz Njemacke.

1.3, 231 KS

Treba li mu bolja osnova za tjuniranje :icon_question: :D
 
Član
Ma daj ocu da uzmem RX8 :D? ^_^ ovo bi meni ja rado.. :D

Majko mila,ovaj rx8 je svrsavanje... o_OOO :D joj jebote .. :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
imas C5 novi...pocetna cijena je 38.000 maraka...
mada ja bi radije uzeo nesto manje klase, bolje opremljeno...
 
BHT Ovisnik
a ovo
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=110972876&__lp=349&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&maxMileage=150000&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

il ovo

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=111501085&__lp=349&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&maxMileage=150000&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1
 
Član
RX-8 uzimam za mene(znaci :D jee) :D a za caleta definitivno Mecka E270,bmw 525i i ovaj audi6,pa cemo videt :) hvala svima...
 
Član
uzmi auto koje ce se isplatiti kao investicija ,za te pare mozes uzet novog Passata da je star godinu,dvi koji ce ti sigurno drzat cijenu,a kolega od starog je uveo iz njemacke C klasu novi model stara godinu dana 220 Avantgarde za cifru koju si ti naveo ,samo sto se on bavi uvozom vec duze vrijeme pa je znao gdje da trazi :)
 
Član
ako imas te pare, i uzimas polovno, onda si stvarno glup...ccc
pa covjece, razmisli...najbolje je novo, pa sta god...a za te pare mozes uzet itekako dobro novo auto...
e sad na tebi je da odlucis, hoces li bit frajer u passatu s predjenih 150k na satu, ili normala u novom golfu...
 
Član
I sta ce mu novi golf ? Ovako normalna za manje para dere guzove u RX-8 ljudima koji imaju novog Passata i ostala auta :D
 
Član
ma mislio sam na klasu...znas da ja ne volim VW...nego sam dao primjere na autima jednog proizvodjaca...
 
Član
Mislim da danas se ne isplati uzimat nov auto,naravno za mene cu uzet RX8 :) polovan,mislim vazno je da on radi,da nije izdrndnan itd : ) da mu kilometraza ne prelazi 100.000km.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top