Automafija: Lopovima i dalje najdraži "golfovi"

Automafija: Lopovima i dalje najdraži "golfovi"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
najbolja zastita koju sam vidio- covjek svaki put kad ostavi auto ispred izvadi akumulator iz auta....80% zastita po meni.....jer sam cuo da se i slepom kradu..samo natovari i begaj...
 
Član
Ma kakav zeder, lavlja kandja ...

... e ja nemam problema sa zastitom ... ostavim auto na klocevima ...
 
Član
Najbolja zastita, poneses kuci sa sobom par vitalnih dijelova :cool:
Tipa poluosovina i tako to HAHAHA >)
 
Član
0g1 je napisao(la):
ja se taman zagrijo za megana jos bio na nekom popustu 27 000 kad vidi belaja c,c,c

U pitanju je stari megane, novi ima drugaciji key card, promijenjena je zastita nakon ovog cirkusa (nisu se samo kod nas poceli krast odjednom :D)
 
Član
Ma ovo je klasican primjer kako statisticki podatci mogu zavarat ljude, pa kažu najviše se kradu Golfovi pa onda passati i bla bla, pa to su auta koja se najviše kupuju/traže, voze, lupaju i sl. (qrac ces cut u BiH ukrali Ferrari-a ili Bugattija ), a sto se povecao broj krade megane i drugih renoa, to je isto taj slucaj, jer se povecao broj kupljenih renoa i sl. (neću rec da nije utjecalo i ono za laganu provalu, te kartice i sta vec spominjete )...

a ja protiv krađe se naoruzo pravo, prvo ima auto samo po sebi alarm, i zakljucavanje volana i to, onda nabavio mul-t-lock (na automatik mjenjacu, pravo cudo), onda noći u garazi (koja je pod alarmom, a imam i stražara)...
 
Salle je napisao(la):
Ma ovo je klasican primjer kako statisticki podatci mogu zavarat ljude, pa kažu najviše se kradu Golfovi pa onda passati i bla bla, pa to su auta koja se najviše kupuju/traže, voze, lupaju i sl. (qrac ces cut u BiH ukrali Ferrari-a ili Bugattija ), a sto se povecao broj krade megane i drugih renoa, to je isto taj slucaj, jer se povecao broj kupljenih renoa i sl. (neću rec da nije utjecalo i ono za laganu provalu, te kartice i sta vec spominjete )...

a ja protiv krađe se naoruzo pravo, prvo ima auto samo po sebi alarm, i zakljucavanje volana i to, onda nabavio mul-t-lock (na automatik mjenjacu, pravo cudo), onda noći u garazi (koja je pod alarmom, a imam i stražara)...

Pa tebi ga james bond ne moze ukrast :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top