autom u stub,cetiri osobe poginule

autom u stub,cetiri osobe poginule

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.youtube.com/watch?v=rBscYzKOYXw&feature=player_embedded


Svakako valja pogledati video, dodje ljudima u glavu.

Svi mi znamo malo potegnuti ali valja imati u podsvjesti slike koje mogu da nas sjete mogucih posljedica.


R.I.P. za spomenute u postu iznad.
 
BHT Ovisnik
evo da nadovežem

Četvero mrtvih u Zagrebu
Stravična nesreća: Vozač imao 73 prometna prekršaja
0039007.42.jpg


Vozač koji je skrivio nesreću vozačku je dozvolu dobio 18. rujna, ali je prije toga vozio i bez vozačke dozvole, te je uspio skupiti 73 prometna prekršaja, od kojih 36 težih.
U stravičnoj prometnoj nesreći koja se dogodila u utorak oko 21,55 sati na križanju Branimirove i Mandlove ulice u Zagrebu poginule su četiri osobe.

Do nesreće je došlo kada je vozač osobnog automobila zagrebačkih registracijskih oznaka, iz za sada neutvrđenih okolnosti, izgubio nadzor nad vozilom i zabio se u stup.

Od silovitog udarca automobil se prepolovio i gotovo potpuno raspao. Na mjestu nesreće preminula je Rasema Mašić (52).

Od težine zadobivenih ozljeda u KBC-u Zagreb preminuo je vozač automobila Muharem Dedić (31), dok su u bolnici u Dubravi preminule dvije ženske osobe, stare 16 i 19 godina, a pretpostavlja se da se radi o Dedićevim sestrama, doznaje se u Policijskoj upravi zagrebačkoj.

Inače, piše Večernjak, Dediću je vozačka dozvola izdana tek 18. rujna, ali je on prije toga vozio i bez vozačke dozvole, pa je tako uspio skupiti 73 prometna prekršaja, od kojih je 36 težih, odnosno vožnja u alkoholiziranom stanju i bez vozačke dozvole.

Osim toga, Dedić je do sada sudjelovao u trima prometnim nesrećama, a u jednoj od njih bilo je i ozlijeđenih osoba. Četiri je puta uhićen i priveden na sud, nakon čega bi odslužio zatvorsku kaznu zbog devijantnog ponašanja u prometu.

0035007.42.jpg

0036007.42.jpg

0024007.42.jpg


žalost
 
al fkt ne kontam koliko je isao pa se auto raspalo jbg jest da je opel :) al na 2 dijela da se raspadne pa morao je ici iznd 160 sigurno ugl zalosno i tuzno toliko prekrsaja i glupiranja et sad je ubio majku i sestre stvarno zalosno ne daj Boze nikome R.I.P
 
Ovo je luđak i trebao je odavno da ne hoda među živim ljudima, žali Bože samo jadnih ljudi što izginuše sa njim :icon_mad: što li se samo ne zabi gdje SAM u stub da ne vodi u smrt nedužne ljude?!Za ženu i djevojke je R.I.P. naravno a njemu svakako ni kosti neće imati mora zbog ovog šta je napravio!Nije za žaliti ga ni sekunde! :icon_mad:
 
Početnik
jbg zalosno:icon_cry: i ja sam skoro ovako samo sreca sto mi je bio merc.
da je sta manje bgm bilo bi svasta.. zalosno jbg al znam kako to ide i ja
sam isti takav volim pocepat auto iako sam ga popolovio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top