Auto za 402 street race

Auto za 402 street race

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
duleprof je napisao(la):
Sto se mene tice ja bih najradije da uzmu Audi S2 i malo gasa na 1.1 bar i :123:

Ali to auto tesko naci i poskupo



Za to već treba novca, zato nisam spominjao. S2 ili RS2 jedno od najboljih vozila za 402 ikada.;)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
duleprof je napisao(la):
Sto se mene tice ja bih najradije da uzmu Audi S2 i malo gasa na 1.1 bar i :123:

Ali to auto tesko naci i poskupo



Za to već treba novca, zato nisam spominjao. S2 ili RS2 jedno od najboljih vozila za 402 ikada.;)


Ovaj tvoj predlog s 1.8t nije los i mk1(mogao bi se i auto i motor nabaviti po razumnoj cijeni) .
Danas naletim na ovaj oglas, pazi cijene auta ,stanja i motora(mislim za dijelove posto je godina prekoracena za uvoz) http://autopijaca.ba/index.php?vozilo=2&page=0&view=65806
 
Član
duleprof je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
duleprof je napisao(la):
Sto se mene tice ja bih najradije da uzmu Audi S2 i malo gasa na 1.1 bar i :123:

Ali to auto tesko naci i poskupo



Za to već treba novca, zato nisam spominjao. S2 ili RS2 jedno od najboljih vozila za 402 ikada.;)


Ovaj tvoj predlog s 1.8t nije los i mk1(mogao bi se i auto i motor nabaviti po razumnoj cijeni) .
Danas naletim na ovaj oglas, pazi cijene auta ,stanja i motora(mislim za dijelove posto je godina prekoracena za uvoz) http://autopijaca.ba/index.php?vozilo=2&page=0&view=65806



Za ne povjerovati. Mislim da je ovaj prijedlog moj dosta realan i izvodljiv. A bude jako jako brz.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Dule, 1.8 Turbo Audijev motor ubaciti u golfa MK1 ili MK2. Motor extremno dobar za tuning.

Da, 1.8T u keca, to bi bila opaka zujalica.

Il staru Corsu i u nju ugurati 2.0 Turbo (iz Calibre il Astre)...
 

MTR

Član
Uzmes passata karavana 2 ko onaj svabo od prije 3-4 godine ugurajte mu stari 2,3E petak od audija , slozite mu turbo i eto 400-500 konja hahahahah , atrakcija za male pare a pere sve zivo , potrazi po netu ja mislim da jos ima taj snimak na 402 , umjesto ljevog fara viri konusni filter od KN-a
 
Član
MTR je napisao(la):
Uzmes passata karavana 2 ko onaj svabo od prije 3-4 godine ugurajte mu stari 2,3E petak od audija , slozite mu turbo i eto 400-500 konja hahahahah , atrakcija za male pare a pere sve zivo , potrazi po netu ja mislim da jos ima taj snimak na 402 , umjesto ljevog fara viri konusni filter od KN-a

skupo bi to izaslo skroz, mislim da bi najjeftinije i najbolje ulozeno dobijeno bilo corsa A sa 2.0 16v i nitro i naravno sve to ustimati kako treba (a dule rece da momci imaju servis tako da ce to oni ustimati) i oguliti auto skroz i imas auto od garant 13 sec

a to uzmi audija stavi mu turbo ili s2 rs2 skupo to...ali ako imaju uslove to je naravno bolje i veca je atrakcija;)
 

MTR

Član
haso je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Uzmes passata karavana 2 ko onaj svabo od prije 3-4 godine ugurajte mu stari 2,3E petak od audija , slozite mu turbo i eto 400-500 konja hahahahah , atrakcija za male pare a pere sve zivo , potrazi po netu ja mislim da jos ima taj snimak na 402 , umjesto ljevog fara viri konusni filter od KN-a

skupo bi to izaslo skroz, mislim da bi najjeftinije i najbolje ulozeno dobijeno bilo corsa A sa 2.0 16v i nitro i naravno sve to ustimati kako treba (a dule rece da momci imaju servis tako da ce to oni ustimati) i oguliti auto skroz i imas auto od garant 13 sec

a to uzmi audija stavi mu turbo ili s2 rs2 skupo to...ali ako imaju uslove to je naravno bolje i veca je atrakcija;)

ovo sam napisao u kontekstu da imaju love , a tvoj prijedlog stoji , jer korsa je vrlo laka , sa tim motorom bi derala samu sebe a kamo li jaca auta , ako si mislio na odnos tezine i snage te finansija 100% si u pravu , i jos imaju u okolini cova slaze mjenjace za brdo , mogao bi im slozit mjenjac za 402 ,na taj motor i dobar mjenjac , isao bi on i manje od 13
 
Član
ja planirao u suzuki swift 4x4(onaj stari, duži) ubaciti suzukijev 1.3 16v gti motor, sa dodatno ulozenih 2000eura( chip, turbo, poliranje kanala... ) i eto male zujalice sa debelo preko 200ks i manje od 900kg...
:123:
 
Početnik
evo reci im nek ovo uzmu i mirni su :)

http://autopijaca.ba/index.php?vozilo=28&page=0&view=66230

ako je stvarno 330 ks to leti predpostavljam. samo karambolka OUT definitivno :)
 
neka uzmu neko lagano auto,suzuki swift,polo,renault 5 ili bilo sta slicno i neka ubace jednu ili dvije masine od nekog motora.....
npr suzuki GSXr 1000 x 2 jede sviju
Barem znam da je onaj preludi smart pojeo ferrarija na taj nacin hehe
 
sto manje auto,nije bitno koja je marka i taj 1.8T motor,vecu turbinu ili ako se moze postojeca pojacat + nitro i eto zvijeri. zaboravio sam napisat da treba radit u mjenjac da bude hod sto kraci tako bi ubrzanje bilo bolje ako radite auto samo za 402
 
Član
ma ja bi se drzao opela....kad sam vidio sta silverstarov kadet radi, postao sam obracenik :D 2.0 16v, malo nitra, i zadnja vuca sa semi-slickovima....13 klasa.....kud' ces dalje.....:cool::cool:
 
Član
imas raznih kombinacija, samo koliko para das

korsa i ovaj opelov turbak je extra stvar

mozda i BMW E30 i motor 3.0 V8 i :123:
BMW scaner napisa jednom da je ovaj motor sa svim oko 1000€, kocka nije toliko skupa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top