Auto Show - Brčko 2008

Auto Show - Brčko 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prijedlog .... Madžide ... Kada dolazite u TZ i hocete li uopce doci? Da se dogovorimo pa da se nadjemo negdje ! Jer nebi bilo fer od nas ne vratiti docek! aj ako nije sta javite se il mi bolje javi na pm!



Dina ... Pitanje jedno za tebe,mislim za organizatore ! Da nisu velike cijene tih startnina!?
 
Član
I ja sad bas razmisljam o tome,cijene su ok ali da su rjedje trke,rijetko ko ce sebi priustiti da vozi vise trka ovako cestih :)
 
Član
TaZ MaNiA je napisao(la):
Prijedlog .... Madžide ... Kada dolazite u TZ i hocete li uopce doci? Da se dogovorimo pa da se nadjemo negdje ! Jer nebi bilo fer od nas ne vratiti docek! aj ako nije sta javite se il mi bolje javi na pm!



Dina ... Pitanje jedno za tebe,mislim za organizatore ! Da nisu velike cijene tih startnina!?

Dolazimo prijatelju u Tuzlu u subotu navecer da se malo druzimo.

pozz
 
Član
Iceman je napisao(la):
TaZ MaNiA je napisao(la):
Prijedlog .... Madžide ... Kada dolazite u TZ i hocete li uopce doci? Da se dogovorimo pa da se nadjemo negdje ! Jer nebi bilo fer od nas ne vratiti docek! aj ako nije sta javite se il mi bolje javi na pm!



Dina ... Pitanje jedno za tebe,mislim za organizatore ! Da nisu velike cijene tih startnina!?

Dolazimo prijatelju u Tuzlu u subotu navecer da se malo druzimo.

pozz


Madžide evo ti moj broj 061830181.. Javite se pa se nađemo! Vidimo se... Ej posalji mi sms da mogu upisati tvoj broj!
 
Član
Ma neznam Ajdo sta da ti kazem oko toga
znas da je kod nas tesko naci sporazum....
Ja mogu vidjeti da se nadjem sa par ljudi sa bh tuning scene ... a ostalo ........................
 
evo da se i ja nadovezem.

da kazem samo da je organizacija NA eventu bila dobra,ali gdje su reklame,oglasi,bilo sta,ja koji sam iz brckog saznao sam tek u subotu za ovaj event i to preko msn od momka iz gradacca,esmira,clan je foruma,crvenog crx-a vozi.E a putokazi su smijurija,jedva samo nasao pistu,dva puta sam lutao onim tam reli stazama:icon_biggrin: dok konacno nisam vidio neki motor kako ide pa sam ga pratio.ali sve u svemu,bilo je super,malo natjecatelja na race-e je bilo,malo me to razocaralo,ali sta ces,nema se goriva.cestitke emiru! a luda calibra je bila zaista preglasna,brate mili!

nazalost,glup sam,priznajem pa nista poslikao nisam,imam samo dva klipa.no o tom po tom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top