Auto Show - Brčko 2008

Auto Show - Brčko 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle ovako...

Ekipa AMK Carbon-a ce se skupiti ispred benzinske pumpe OMV u Barama, Polazak s pumpe je u 7:00h ! ( 15.6.08 )

Svi koji polaze iz Sarajeva pozvani su da nam se pridruze i da tako zajedno putujemo za Brcko.

Sretan Put, Vas AMK Carbon !
 

JD.

Član
gdje je taj poljoprivredni aeorodrom na kojem ce biti trka mogu li neke upute ??? ili mapa jos bolje
 
Član
JD. je napisao(la):
gdje je taj poljoprivredni aeorodrom na kojem ce biti trka mogu li neke upute ??? ili mapa jos bolje

potpis... a za ove karbonce u nedjelju u koliko namjeravate krenut i u koliko bi bili blizu tuzle pa da se i tz ekipa prikljuci koloni da svi skupa idemo... :)
 
Član
Evo ti moj broj pike pa me nazovi u ned 061804141, krecemo u 7:00 iz sarajeva pa et sta ja znam kolko nam treba do tuzle, al nebi bilo lose kad bi nas cekali negdje na ulazu u tuzlu? Neznam jer se mora prolazit kroz grad da bi se za brcko nastavilo
 
Član
Anais je napisao(la):
Dakle ovako...

Ekipa AMK Carbon-a ce se skupiti ispred benzinske pumpe OMV u Barama, Polazak s pumpe je u 7:00h ! ( 15.6.08 )

Svi koji polaze iz Sarajeva pozvani su da nam se pridruze i da tako zajedno putujemo za Brcko.

Sretan Put, Vas AMK Carbon !

Hahaha ovo isto ko ono kad na radiju bude o stanju na putevima pa na kraju kaze sretan put zeli vam vas bihamk :D

Sretno svima koji ce se zaputiti ka Brckom i pamet u glavu :D
 
Član
najbolje bi bilo da se tuzlaci postroje negdje i cekaju sarajlije
recimo na šićkom tamo skretanje prema interexu ima dosta mjesta
sretan put svima i lijep provod :)
 
Član
Eh za par minuta bit ce putokaz na auto.ba objavljenn kako doci do staze...vidimo se decki!!!

Pamet u glavu, prilikom voznje ;)
 

IGY

Član
Znaci idemo na pistu sa Tuzlacima
bice lom pred pistu kad se tolika auta odjednom pojave :D
 
Član
ma najbolje bi bilo da zajedno svi krenete,ono da bash bude fina kolonica.steta sto necu biti tu...
pazite se brcanske policije,nema 20 km u dzep :)rigorozni su
 
Legend
Pike_gti je napisao(la):
JD. je napisao(la):
gdje je taj poljoprivredni aeorodrom na kojem ce biti trka mogu li neke upute ??? ili mapa jos bolje

potpis... a za ove karbonce u nedjelju u koliko namjeravate krenut i u koliko bi bili blizu tuzle pa da se i tz ekipa prikljuci koloni da svi skupa idemo... :)

Mogo bi ja ici, da malo poslikam za bhtuning... pa cucemo se..
 
Legend
lov2xlr8 je napisao(la):
ma najbolje bi bilo da zajedno svi krenete,ono da bash bude fina kolonica.steta sto necu biti tu...
pazite se brcanske policije,nema 20 km u dzep :)rigorozni su

Definitivno, ludjaci, znaci, svjetla, pojas, 5 preko ogranicenja, muzika, glasan auspuh, mjere sare na gumama, i sl..
 
Član
ma nek rade svoj poso,zato nema zahebancije ko kod nas.znam cesto sam dole.rijetko vozim preko ogranicenja.osim na malezijskom pravcu,obavezno 200 :)
cuvajte se plave oktavije,drotovska je,tamno plava ona stara ne nova.ima i golfova 4 bijelih,ono kamera i ti folovi.

s policijom nemojte plaho pametovat,da se spustit na manju kaznu,koja je 40km,dakle najmanja,ali o podmicivanju ni rijeci jer slijedi prijava za to :)
 
Član
Ako sam dobro vidio ova je pista dugačka čak 240m.
PUTOKAZ.jpg





Možda griješim eto nek provjeri još neko ko ima Google Earth.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top