Auto Show 2009 - Rezultati dB Drag

Auto Show 2009 - Rezultati dB Drag

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svaka cast bekire, nesto su mi a i b skroz slabe al s obzirom da nije zvanicno takmicenje nadam se da ce u toku sezone to skociti gore ... naravno cestitke i svim ostalim takmicarima ;)
 
Član
Ersane, možda čovjek misli da ću porušiti mnoge rekorde ove sezone... ;) pa da će biti muka mnogim bivšim takmičarima tj. vlasnicima pomenutih rekorda ili sadašnjim takmičarima kako želiš...

Hvala svima na čestitkama, to nije sve bit će još abd...pozzzzz
 
Član
sine bekire
rusi ti slobodno i pravi nove i vece rezove zelim te sve naj

samo neznam koje to mnoge rekorde ces da porusis :D al nema veze kako ti kazes drago mi je zbog tebe :cool:

a to sto kazes da ce biti muka mnogim bivsim takmicarima ili vlasnicima prijasnjih rezova,varas se vjeruj da nece jer vecina nas se povukla,al dok je ta vecina prije brpala i nabijala rezove nebitno kakvi oni bili ti vecina nije znala da postoji ova vrsta takmicenja a kamo li sta drugo,prema tome znam da je vecini sve ovo novo al sta je tu je.....idemo dalje

zelim vam srecu u postizanju novih i vecih rezova i naravno da bude sto vise db dragera ups racer-a
posto se takosada disciplina zove db race. (za one koji neznaju)a tako se zove jer nemaju LICENCU da naprave DB DRAG......

A uskoro nadam se u sto kracem vremenu da ce i kod nas zaziviti

BD CUP i EMMA
jer imamo kvalifikovane sudije koje imaju i LICENCE za ove vrstu takmicenja naravno da tu i ne izostavim DB DRAG

sretno vam u nastavku
 
Član
ersan_sa je napisao(la):
sine bekire
rusi ti slobodno i pravi nove i vece rezove zelim te sve naj

samo neznam koje to mnoge rekorde ces da porusis :D al nema veze kako ti kazes drago mi je zbog tebe :cool:

a to sto kazes da ce biti muka mnogim bivsim takmicarima ili vlasnicima prijasnjih rezova,varas se vjeruj da nece jer vecina nas se povukla,al dok je ta vecina prije brpala i nabijala rezove nebitno kakvi oni bili ti vecina nije znala da postoji ova vrsta takmicenja a kamo li sta drugo,prema tome znam da je vecini sve ovo novo al sta je tu je.....idemo dalje

zelim vam srecu u postizanju novih i vecih rezova i naravno da bude sto vise db dragera ups racer-a
posto se takosada disciplina zove db race. (za one koji neznaju)a tako se zove jer nemaju LICENCU da naprave DB DRAG......

A uskoro nadam se u sto kracem vremenu da ce i kod nas zaziviti

BD CUP i EMMA
jer imamo kvalifikovane sudije koje imaju i LICENCE za ove vrstu takmicenja naravno da tu i ne izostavim DB DRAG

sretno vam u nastavku


vidi jednu stvar bitno je da imamo takmičenje pa dal se ono zvalo race ili drag to je uopšte nevažna stvar...
e neki rekordi postoje, a rekordi su tu da se ruše i standardi da se podižu... znam da se slažeš...
i svakako bi volio da imamo tu i dB Cup i Emmu ali slobo ko ima da bi se upustio u redovnu organizaciju toga svega, pa moramo da se takmičimo po ovim "divljim" takmičenjima kako ih nazivate a svi se takmičite po njima... al to nije tema naseg razgovora....
Nego ja nisam nikad cuo za taj BD CUP... sta li je to :123:
 
Član
Cestitke svim takmicarima ;)
Jbg rezovi nisu tako losi s obzirom na nase uslove ali bice bolje nadajmo se:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top