auto se samo otkljuca

auto se samo otkljuca

Član
U pitanju je bora koji nije imo fabricko daljinsko zakljucavanje,pa sam ja stavio ono kinesko sranje,i zadnjih dana mi se desava da dodjem do auta a auto otkljucano,a znam sigurno da ga ostavim zakljucanog
Dali je sad ovo do centralne il do daljinskog?
 
Član
Može se vrlo lako desiti da u džepu otključaš, imaju baš veliki domet ti Kinezi.
 
Član
To je tacno moze se desit da se u dzepu otkljuca, domet imaju u p.m..Vidi da uzmes onaj daljinac sto ima preko sebe kao poklopac, il ako nista uzmi novu jedinicu jeftinije ti nego originalno da ubacujes...
 
Član
Moguce je da ga i u dzepu otkljucam,znam da imaju domet velik,al sam ga i prije drzo u dzepu i nije mi se desavalo
 
mijenjaj daljinsko, crkla je centrala i pravi spoj, imam isti slucaj kod starog na Polu, ja zakljucam i nakon par sec se sam otkljuca
 
Član
Ne desava se to meni stalno,par puta mi se desilo
I to sam primjetio sad kako sam na moru pa ga kljucam stalno,sreca pa nema onih sto vole tudja auta:icon_smile:
Al sad sam se sjetio desilo mi as jos par puta da mi nece da otkljuca,pa ga morm na kljuc otkljucat,i onda sve normalno ide
 
Član
jesi ti siguran da nemas origigi daljinsko?kum je na pasatu 98 god imao isto to zakljuca i nakon par minuta otkljuca se i spusti stakla,bio dzek oksidirao na centrali kod njegovog sjedista pod tepihom,a isto imao ovo kinesko daljinsko,a ja na focusu imam kinesko i jednu godinu je radilo kako treba a sad nekad ujutro samo blinkaju zmigavci a ne otkljuca ili kontra nece da zakljuca pa moram na kljuc,
 
Član
Ma nemam orginal,kad sam ga kupio ja stavio kinesko.
Imo sam na golfu isto ovo kinesko potpuno i dvije godine radilo bez ikaki problema,jos je i centralna bila ona kineska.
Al eo vec dva dana se ne otkljucava,mozda i njemu smeta 40ºC
 
Član
Ljudi pomazite
Nesto se pojebalo
Izvadio kinesko daljinsko i opet isto
Non stop mi odradjuje otkljucavanje a auto otkljucano,i nece centralna uopste da radi
Kad se smiri,onda mi oce jednom centralna da zakljuca sve,i odma se sam otkljuca i pocne opet samo otkljucavat,i cuje se neki rele da cvakce
Do cega je sad,sta da radim
Ujitru trebam u rijeku a nemogu zakljucat auto
 
Član
sjedi u auto i i rucno prednja dva stisni do kraja u isto vrijeme da se sve zakljuca, ako ostane zakljucano onda otkljucaj i preko daljinskog zakljucaj i prati jedan pa drugi prednji onaj stubic ili sta vec imas sa zakljucavanje, vjerovatno jedan steka i ne ide do kraja a kad neode do kraja to daje signal za otkljucavanje jer elektronika ''misli'' da je neko rucno povukao za ponovno otkljucavanje.
 
Član
Bice da ipak imas fabricko daljinsko i da imas kratak spoj. Najvjerovatnije da su neispravni mikro prekidaci brave u vratima ili je problem na centralnom modulu. Prije ce biti da je problem na mikroprekidacu vozacevih vrata (koja se navise i koriste-mada ne mora da znaci). Moras redom rasturati vrata, raskopcati jedna po jedna i vidjeces koji prekidac ne radi (kada prestane samo otkljucavanje). Ovo je dug i zeznut posao i trebalo mi je 10 dana da sve rastavim, spakujem, ocistim i uljudim, da bi se na kraju ispostavilo da je bio neispravan prednji lijevi mikroprekidac i losi kontakti na dzeku centralnog modula.
 
evo Igor ti je sve rekao ;)
ako nije spojena zica tj. trigerr na onu malu sijalicu sto svijetli na vratima auto ce se samo odkljucavat a predpostavljam da si stavio ono daljinsko sto ima i onaj šok senzor i ko fol neki alarm ono je bas blentavo i svaka sitnica mu fali ;)
provjeri te budalestine na vratima otvori jedna i vidi palil ti unutarnje svijetlo tj. otvori samo vozaceva tako ces vidit radili mikro prekidac pa onda suvozaceva
a i zadnja ako ih imas ;)
ako na jednim vratima nebude palio unutarnje svijetlo onda reparacija samo tih vrata da ostala ne diras bezzze ;)
 
Član
Nisam bio kod kuce pa se nisam javljao
Stvarno neznam dal imam fabricko daljinsko,znam da su mi svi kljucevi sto sam dobio uz auto obicni,bez daljinskog u sebi
Znam da mi se svjetlo ono u vratima upali kad otvorim vrata
Uradio sam ono szo je suki reko i sad je dobro
Desilo mi se jos jednom i rucno zakljuco vozaceva i suvozaceva vrata u isto vrijeme,i sad je sve ok
 
Top