Auto rally Ilijaš 2012

Auto rally Ilijaš 2012

Član
Nema to veze sa tim, slikao sam aute i trke par godina i nikad nisam imao ovako iskrivljene aute.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Nema to veze sa tim, slikao sam aute i trke par godina i nikad nisam imao ovako iskrivljene aute.

slab aparat, il je mob, pa "slaže" sliku liniju po liniju
nema sanse uslikat nesto brzo:D

vidi mojih zenicana, kako ide ovaj clio sport, aaa :cool::cool::cool:
 
Član
edoze je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Nema to veze sa tim, slikao sam aute i trke par godina i nikad nisam imao ovako iskrivljene aute.

slab aparat, il je mob, pa "slaže" sliku liniju po liniju
nema sanse uslikat nesto brzo:D

vidi mojih zenicana, kako ide ovaj clio sport, aaa :cool::cool::cool:

Clio odlican ali Yugo stvarno je preslab :icon_biggrin:
 
Član
jos samo da je bio neko pismen pa da napise ispravno rally na onom ogromnom baneru na ulazu
 
Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
aii ovi Jajcani,stvarno,pokupise pehare :D

Svaka cast Jajcanima....Auto na zagrebackim tablama ne znam koje je stvarno je to sve obislo za sekndu svaka cast imam jos slika kasnije ubacujem....
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
Golf 1 TDI je napisao(la):
aii ovi Jajcani,stvarno,pokupise pehare :D

Svaka cast Jajcanima....Auto na zagrebackim tablama ne znam koje je stvarno je to sve obislo za sekndu svaka cast imam jos slika kasnije ubacujem....

to onaj, mislim sivi, ćikvećento, il kako se zove već, fijat neki:icon_rolleyes:
koliko sam upucen, ne daju mu u HR vozit zbog neregularnosti
 
jes lik odlicno vozi tog fiata,ko da se rodio s njim:D
ima problema u hrvatskoj to si u pravu,nedaju mu da vozi,zasto neznam
 
Član
To je ova masina

5xO3J.jpg


E1CpP.jpg
 
Član
vezano je za neko kemijanje oko motora, u njih su klase po duzini a ne po zapremini motora...on je nesto oko toga zeznuo, i sad mu ne daju ni u jednu klasu da vozi
 
Član
Druze zar nije po zapremini ....... Cini mi se Dzana i ovi Zakovci su nastupali klasa 2 znaci do 1.6 , ovi nasi AMK 70 klasa 3 do 1.8 ccm ............


PS. nisam bas siguran al cini mi se ovako je bilo
 
Top