Auto - PAINT i PHOTSHOP

Auto - PAINT i PHOTSHOP

Član
Evo, malo ste me ohrabrili i opet sam sjeo da crtam nesto, skinuo sam PS, uradio skicu u paintu i bojio u PS-u... moglo je i malo bolje, ali umor je ostavio traga :) Pozdrav do sljedeceg puta..

idtc9k.jpg


jr8uc5.jpg


2jbqx5s.jpg


14y0lqr.jpg


I molim vas, nemoj te ostavljati komentare tipa nisi trebao tu boju ili nesto tako slicno, takvo je kakvo je :p
 
Član
Ajjjooooooojjjj boje :D

Super izgleda. Nemoras sve zavrsiti odmah pa se umoris. Uradi i sa prednje strane 1/4 ugao i radi detalje polako. Nek` radis i mjesec dana na projektu, ali ces na kraju ces dobiti bombu.
:cool:
 
Član
Knezho je napisao(la):
Ajjjooooooojjjj boje :D

Super izgleda. Nemoras sve zavrsiti odmah pa se umoris. Uradi i sa prednje strane 1/4 ugao i radi detalje polako. Nek` radis i mjesec dana na projektu, ali ces na kraju ces dobiti bombu.
:cool:

Ma ja ti to kad sjednem ili zavrsim do kraja sve ili ne zavrsim nikako. :p
 
Član
jarane ti si cudo, rekao sam ti to i na proslom radu, sada ponavljam, fkt odlicno, svaka cast
 
Član
edoze je napisao(la):
Hvala puno...
ArminM je napisao(la):
jarane ti si cudo, rekao sam ti to i na proslom radu, sada ponavljam, fkt odlicno, svaka cast

bas ti hvala, u jednu ruku zbog tvog komentara na prethodnom autu sam i ovo uradio...i kad sam zavrsio samo sam cekao tvoj komentar i nadam se da si zadovoljan :)
 
Član
jesam jarane, fkt je ovo odlicno, s nestrpljenjem cu cekati slijedeci rad

znas sta mi je najvise zao

sto zivimo u ovako sjebanoj zemlji, sto talenti poput tebe ne mogu doci do izrazaja, gledao sam i tarikove radove, i fkt da zivimo negdje drugo imali bi sigurnu buducnost, ovako u BiH se mozemo samo nadat, i ja i ti i svi ostali
 
Član
ArminM je napisao(la):
jesam jarane, fkt je ovo odlicno, s nestrpljenjem cu cekati slijedeci rad

znas sta mi je najvise zao

sto zivimo u ovako sjebanoj zemlji, sto talenti poput tebe ne mogu doci do izrazaja, gledao sam i tarikove radove, i fkt da zivimo negdje drugo imali bi sigurnu buducnost, ovako u BiH se mozemo samo nadat, i ja i ti i svi ostali

zato ja ovdje jos godinu ako Bog da da sve po planu bude i pravac Ljubljana, svakako sam tamo rodjen i necu imati nikakvih problema.. :) Inace Tarik mi je malo pomogao, poslao mi je jednu knjigu gdje sam dosta stvari skuzio sto se tice perspektive i toga.. i hvala mu :)
 
Top