auto na struju vogosca

auto na struju vogosca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kao sto rekose, kod ovog auta nije bitan izgled...

jel ima neko informacija u vezi ovoga, jel se ovo sklapa za VW?
 
Član
Ovo auto prije svega nije namjenjeno za 402.... Ovaj autic je namjenjen za korisne stvari tako da izgled nije ni bitan....Namjenjen je za vozanje po fabrikama recimo kao sto je nasa, i ta dva sto vidite na slici ce da sluze za prevoz stavri iz jednog pogona do drugog. Sasija je od alminijuma, njegova max brzina je 80 na sat, i sa jednim punjenjem baterija predje oko 1000 km...
 
Član
Maha je napisao(la):
Ovo auto prije svega nije namjenjeno za 402.... Ovaj autic je namjenjen za korisne stvari tako da izgled nije ni bitan....Namjenjen je za vozanje po fabrikama recimo kao sto je nasa, i ta dva sto vidite na slici ce da sluze za prevoz stavri iz jednog pogona do drugog. Sasija je od alminijuma, njegova max brzina je 80 na sat, i sa jednim punjenjem baterija predje oko 1000 km...

wow ako ce da se voza po fabrici moze da se puni jednom godisnje :lol:
 
Član
autonomija 1000KM...to je odlicno + sto nema stetnih plinova koji ce se nakupljat u zatvorenom prostoru...;)
 
Član
duleprof je napisao(la):
Nema veze kakav je vazno je da je nas.
Ima li jos kakvih informacija o vozilu


To je sad za sad... Jer nije jos krenulo punom parom. Sve sto bude bit ce te obavjesetni ;)
 
Član
alo ba maha ko da si ti postavio pa kazes nije ljutnja al ti je beze
To je sad za sad... Jer nije jos krenulo punom parom. Sve sto bude bit ce te obavjesetni
 
Član
jebo sve...
zna li iko kako se zove ovo cudo???...koja ga firma proizvodi???
...sve napisaste, al nigdje ja ne nadjoh imena...:icon_biggrin:
 
Član
radi ga moj jaro kaze ima 15kw el.motor i on ga je vozio 70 kaze da je raden na osnovi land rovera
 
Član
Ne znam čemu se smijete, na ovome je veća zarada nego na dieselima trenutno.
Cijena je oko 25.000 KM i prodaju se samo za Njemačko tržište.

Valjda je Njemcima manje smiješno od nas, jer su gluplja nacija:icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top