auto do 4hiljade km

auto do 4hiljade km

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e momci ovako trazim sebi neki fin autic otprilike do neke 4hiljade km.nesto tipa alfa romeo 145,fiat bravo,brava,punto,ili tako nesto slicno mada mi je dosta alfa zapela za oko jako lijep auto potrosnja mi i nije bitna jer cu kupiti ili dizel ili plin ugraditi po mogucnosti da ima klimu.ako mogu neki savijeti.
PS:znaci nemam mnogo novca ovo je sto sam dobio od staraca tako da i odrzavanje treba da bude u sto manjim troskovima jer jos idem u skolu a necu raditi uskoro pa je kes problem.
 
Moj prijedlog Fiat Punto , fina godina , mala potrosnja i nije nesto skup za odrzavanje a dizajn nije los za te pare , ja sam sebi upravo kupio jednog fin gradski autic
 
Little Dragon je napisao(la):
Moj prijedlog Fiat Punto , fina godina , mala potrosnja i nije nesto skup za odrzavanje a dizajn nije los za te pare , ja sam sebi upravo kupio jednog fin gradski autic

mozes mi reci jel mislis na 1 ili 2 model gledo sam po piku za 3500-4000 hiljade se moze uzet 2001-2002 godiste
 
Pa da mislim da 2cu onog sa spicastim stopkama , uzmes 1.2 motor od 80ks onaj fino i ide a malo trosi , fina jurilica
 
Little Dragon je napisao(la):
Pa da mislim da 2cu onog sa spicastim stopkama , uzmes 1.2 motor od 80ks onaj fino i ide a malo trosi , fina jurilica

da vozio sam se u tom modelu sporting 1.2 16v 59kw ima ako znas voziti ganjas i po 9 sekundi do 100
 
ma dobro ne gledaj na to auto tako da je bas neka jurilici ja mislim opcenito da fino ide kao auto uz brdo , na put i to . Uzmes tako 2000 godiste tako se sad oni krecu oko 4 milje
 
zadnja-kocnica je napisao(la):
mercedes 190tku ;)

volio bi 124ku uzeti limuzina prava ima prijatelj udobno veliko solidno ide ovisi o motoru ali mi starci nedaju staro nesto a nedaju mi ni vise para jer skola jebe mater
 
Član
fiat bravo ili alfa 145, jako slicna auta...momacka i lijepa auta...dobar izbor motora, od onih za laganu voznju do pravih jurilica ;)
 
polo tuner je napisao(la):
volio bi 124ku uzeti limuzina prava ima prijatelj udobno veliko solidno ide ovisi o motoru ali mi starci nedaju staro nesto a nedaju mi ni vise para jer skola je*e mater

Ja imam 124 300d ide odlicno motor sve pet ali unutrasnjost mi je katastrofa nesto sam poceo raditi pa mi dop*zdilo. To je auto kojem motor nadozivi sic :D
Tako ako nadjes nekoga ocuvanijega unutra trazit ce ti vise jer ce ti sloziti pricu da je to auto za sva vremena bla bla bla itd isto ko golf2 sto mozes viditi po piku cijenu koja se vrti od 4500-6000km Za w124 treba ti vise mjesta za parkiranje :lol: zato uzmi nesto manje a samim time i novije ;)
 
BHT Ovisnik
bravo i alfa su strasno fini,al meni se isto jako sviđa corsa B,pogledaj i nju,jeftinija je za odrzavat,fin autic,jos uzmes 1.4 16v,fino ide,nije velik potrosac
 
Član
Evo sta mislis o ovome nije puno star imas klimu plin sta ti vise treba http://www.pik.ba/artikal/2320927/opel-tigra-benzin-plin/ mozda ne volis opela nije moje da se petljam al eto ja bi uzeo tigru dao bi je covjek sigurno za 4 milje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top