auta koja nevolite i razlog

auta koja nevolite i razlog

Član
normala je napisao(la):
auto koje najvise mrzim je GOLF prvo sto ne vrijedi onoliko koliko ga cijene, a drugo sto su mi ga zgadili papci koji ga voze ( ne kazem da su svi koji ga voze papci ) ... ;)

isto mišljenje mrzim GOLFA posebno 2-3 pa svako ga živ vozi precjenjeno, a kočija ....
 
Početnik
@Tibore, kralju hahahha... ;)
..ne znam ni ja kako sam zaboravio staviti bmw na listu nepozeljnih, kadett i ascona lijepo izgledaju kad nemaju rupa i korozije po sebi, a s obzirom da ih takvih nema...
 
ssangyong actyon:icon_cry:
Ssangyong_Actyon_1_f78.jpg
 
Evo da i ja objavim moju crnu listu :D

Prvi i najodvratniji, čije bi sve primjerke trebalo staviti pod presu od 50000 tona je BMW X6
razlog: preružan je, i što je još gore taj automobil nema baš nikakvog smisla jer nije ni SUV ni coupe ni sportski automobil ni limuzina ni terenac a namjena mu je da objedini sve te karakteristike, jednostavno je fuj fuj fuj :smajli29:

drugi po redu:
"nabrijani" BMW-i 316i ili Mercedesi 250D, ali više od toga njihovi još "narbijaniji" vozači koji su uvjereni da voze supersportski auto
Ne daj bože da spomenem 300D, to je već u klasi Ferrari Enza. :D :icon_smile:

(ovo nije moje općenito mišljenje, nego isključivo mislim na takve pojedince, inače spomenuti Mercedesi su institucije po pitanju kvalitete i pouzdanosti)

treći po redu: novi val kineskih automobila, te bezobrazne i bezvezne očite kopije europskih autombila mi neopisivo idu naživce (kopije vanjskog izgleda)

...i to je otprilike to...

i ne volim općenito nikakav plastični tuning pogotovo na novijim automobilima jer ionako sami izgledaju plastično... :icon_smile:
 
Legend
FIAT STILO webeerooooommmm bi ga gadjo .... VW sve osim njihovog sport programa (GTI i slicno) FIAT generalno sve mrzim !! FORD RENO fujj
 
FIAT, Lancia, Citroen, Renault, Peugeot, Dacia, Ford, Rover, Zastava i sva kineska i korejska sranja, to su marke automobila koja ne volim. Modeli: Pasat ˝lubenicar˝, Audi 80, Skoda Felicia, Opel Ascona (ali samo ona sa pednjim pogonom), Lupo.....
Nadam se da me nitko nece zamrzit :D
 
Početnik
24ventila je napisao(la):
normala je napisao(la):
auto koje najvise mrzim je GOLF prvo sto ne vrijedi onoliko koliko ga cijene, a drugo sto su mi ga zgadili papci koji ga voze ( ne kazem da su svi koji ga voze papci ) ... ;)

isto mišljenje mrzim GOLFA posebno 2-3 pa svako ga živ vozi precjenjeno, a kočija ....

isto misljenje ;)

tomislav_amg je napisao(la):
FIAT, Lancia, Citroen, Renault, Peugeot, Dacia, Ford, Rover, Zastava i sva kineska i korejska sranja, to su marke automobila koja ne volim. Modeli: Pasat ˝lubenicar˝, Audi 80, Skoda Felicia, Opel Ascona (ali samo ona sa pednjim pogonom), Lupo.....
Nadam se da me nitko nece zamrzit :D

zasto askona,daj neki razlog to me interesuje:icon_question:
 
Top