auta i gadosti

auta i gadosti

Član
maloprije se vozim i ispred mene je slep sluzba, na sluzbi fiat punto vidi se da je prevrnut na krov skroz udubljen krov i preko tog krova samo onako stavljen drugi krov od plavog punta, i sad ce to nasi velemajstori odrezati udubljeni krov samo zavariti taj drugi i auto nikad udarano prevrtano itd.. ovako je mozda zavrsilo auto od vecine nas..:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
te stvari su vrlo lahko uocljive i daju se vidjeti golim oko prema tome ko voli nek izvoli
 
Član
zaboravio sam napisati,auto dolazi iz vana,dakle uvoz je, nije neko ovdje prevrnuo pa kontao raditi vec je tamo kupljeno i tako auto i nadjen taj krov pa ce se sad napakovati.. lol..
 
Član
Pa meni nije jasno sta ti ocekujes, da ce neki diler, preprodavac da ima savjesti i da ti nadje full auto, utegnuto, ispravno, servisirano, a jos ako nemas para, on ce otici u minus zbog tebe? Jebe se njima za tebe, bitno je da prodaju i da uzmu par milja po autu i zdravo, a tebe ko j*e kad pocne da se kvari!:icon_mad: Zato, cetvere oci kad se kupuje, sve ispitaj, pa onda pare.;)
 
Član
ej nije to nista ljudi uvezu havarisana auta dzaba gotovo dobijena...npr jedno slupano naprijed jedno pozadi...rasjecu zavare sve prelakiraju srede ko lutka nabace fele dobr ...ti bi rekao nema ga ljepseg i uvale pa cjeni redovno odrzavano i servisirano ispravnog auta pa cak i skupljoj tako da je krov 'sitnica'...
 
Administrator
AnDel je napisao(la):
ej nije to nista ljudi uvezu havarisana auta dzaba gotovo dobijena...npr jedno slupano naprijed jedno pozadi...rasjecu zavare sve prelakiraju srede ko lutka nabace fele dobr ...ti bi rekao nema ga ljepseg i uvale pa cjeni redovno odrzavano i servisirano ispravnog auta pa cak i skupljoj tako da je krov 'sitnica'...

upravo to... ja sam vidio takva dva pezoa 307 karavana... jedan udaren naprijed, drugi pozadi i idu da se rade....:icon_smile:
 
Legend
nista cudno,..... bolje i tako nego kako neki ispravljaju vec uvijen i sj*an a,b,c nosac ,i to se uradi da se nista izvana ne zna,unutra tapacirung pokrije var i to je to....
 
Član
dobro je allroad reka.limarija ti i ne igra neku ulogu u voznji.ako se ostecenje dobro uradi nema problema.problem je ako je citavo auto se iskrivilo od udara 10 cenata lijevo il desno.to je problem
 
isto neki dan vidim na prikolici prodje seat ibiza, nisam vidio sta je sve slupano ali razbijena stakla naprijed na vratima i sajba, a kisa lije ko iz rukava a auto ni pokriveno niti ista, sigurno je bilo puno vode natopljeno jer tko zna odakle ide i onda ce ga srediti i rec ko nov.. :icon_rolleyes:
 
Super Moderator
ma joj drustvo opet ponavljam lim ako se dobro uradi i ako se sve ustima to opet bude hajmo reci kao novo znaci nemojte se toga bojati
recimo sta zna biti problem je kada neko teze auto ili terenac ima tako neki udes i posto je velika masa oni cesto znaju pobjeci pa onda im se citava karoserija poremeti
ali ni to nije sad neki veliki problem u voznji ako je on mehanicki ispravan bez obzira koliko je on udaren bio
 
Član
Moj druze, ko bi tebi dovukao auto dobar a kad ti nemas para da ga kupis, jeftinija auta kod nas nego u njemackoj, samo obratite paznju.
Kod nas ti samo zavrsava evropski otpad, samo se nadam da cemo mi to sto prije shvatiti, i sad vidim tamo neku temu kukaju kako treba da se ukune zakon zabrane uvoza starijeg auta od 7 god... pa tad bi kod nas zavrsilo ono sto se za sto vlasnici placaju po 100-200 eura da mu nose ispred kuce...
 
Član
nemam ni ja nista protiv ako je ostecen lim pa se to dobro uradi ili zamjni npr vrata blatoban i slicno...jer realno auto starije od 5 god tesko da nema nikakav udes pa i najmanji...bitno ja da je sasija ok i trapovi da nisu pomjereni i sl...samo mislim da nebi trebalo da se takva auta placaju kao ona neudarana..
isto zakon da se ukine granica nemam nista protiv...npr ja bi mogao zamjeniti auto staro preko 20 god autom starim 10ak god..
 
Top