Audicija za Dj-a

Audicija za Dj-a

Radice se sa DJM 1000 Pioneer mixeti , sad ne znam hoce li je spojiti sa laptopom ili playerima , mada bi se kreativnost DJ-a mnogo vise vidjela kad bi bilo spojeno sa laptopom :cool:
 
Član
mislim da bi bolje bilo da svako donese svoju mixetu jel samo za elektronsku muziku nemoze hip hop
 
ma dok svako sebi donese , skopca , podesi , a plus sto takmicari nisu ravnopravni , ovako ista oprema pa opleti , ko bolje zna :cool: A pise da je samo za elek. muziku , ne vjerujem da moze hip hop , rnb i sl. ;)
 
Član
to za takmicare da nisu ravnopravni stoji, ali mixetu skopcati 5min jer vecina npr zna raditi na svojoj mixeti ko se bavi tim pa dok se usteli na ovo jer nije svaka ista..al nebitno mislim ko zna raditi na mixeti jednoj onda zna na svakoj valjda ce biti prije takmicenja da svako proba...steta sto nema hip hop da se prijavim i ja ako ko sazna da moze nek samo javi u temi ovdje
 
Član
xzone je napisao(la):
to za takmicare da nisu ravnopravni stoji, ali mixetu skopcati 5min jer vecina npr zna raditi na svojoj mixeti ko se bavi tim pa dok se usteli na ovo jer nije svaka ista..al nebitno mislim ko zna raditi na mixeti jednoj onda zna na svakoj valjda ce biti prije takmicenja da svako proba...steta sto nema hip hop da se prijavim i ja ako ko sazna da moze nek samo javi u temi ovdje
To jest, al mixeta k'o mixeta, jedina stvar sto mi se ne svidja, jest sto se bas svira na djm 1000 mixeru, em sto je brand new, i malo tko je kod nas svirao na njemu, em sto nema efekata, jer massa dj-va koristi efekte na svom mixeru, bar ja, tipa filter, flanger, i echo, to su mi najdrazi... Al dobro tu su playeri, da se ako nista koristi wah, trans, buble, i ostalo, ovisno od playera.... U svakom slucaju mozda se prijavim, cisto da vidim neke nove trikove i uvezem se sa rajom...
 
Mozda i ne budu playeri , nista nisu rekli , meni samo ovaj momak rece da je djm 1000 , zamisli dodjes a ono 4 playera cdj-2000 :icon_eek: Ne bi mene otjerao ni onaj odozgo :D

Ma playere ja ne volim , pogotovo ne ovako kad si ogranicen vremenski , dok nadjes traku , pokrenes CD ( mene prati maler da mi uvijek 1-2 CD-a ne rade ) onda se iznerviras , jos ako bude losije ozvucenje i lose slusalice ne mozes je ni poklopiti kako treba , joj evo ja se vec iznervirao :D Neka nam nabace MacBook i na njemu instaliran bilo koji software sa mnogo efekata , meni su dovoljni Filter , Flanger , Echo i Delay :cool:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Mozda i ne budu playeri , nista nisu rekli , meni samo ovaj momak rece da je djm 1000 , zamisli dodjes a ono 4 playera cdj-2000 :icon_eek: Ne bi mene otjerao ni onaj odozgo :D

Ma playere ja ne volim , pogotovo ne ovako kad si ogranicen vremenski , dok nadjes traku , pokrenes CD ( mene prati maler da mi uvijek 1-2 CD-a ne rade ) onda se iznerviras , jos ako bude losije ozvucenje i lose slusalice ne mozes je ni poklopiti kako treba , joj evo ja se vec iznervirao :D Neka nam nabace MacBook i na njemu instaliran bilo koji software sa mnogo efekata , meni su dovoljni Filter , Flanger , Echo i Delay :cool:
Eh vernes i jos nek daju neki Kontroler sa tipkom SYC, i ja povedem od brata malog 10 god, nek i on mixa, tako :p .... Poneses svoja 2, cd,a skontas kad ces radit prelaz, vjerujem da ces imat nekih 5-10 min max da se isfuras, a to ti je dovoljno, radis cut prelaze i pokazes sto znas... Jebaiga i sluske svoje vjerojatno mozes ponijet, al vjerujem da ce biti hdj2000 ili hd25, sumljam da ce ici ispod toga, ipak je to medijski praceno...
 
Ma sync je najmanji problem , nije sve u njemu. Meni ne smetaju ni playeri , ali vise volim software neki. Ja cu pokusati sa technom pa sta Bog da. To je moj stil pa ako ga prihvate dobro je , ako ne , neka im komercijale :cool:
 
Top