Audi TT 1.8 Turbo_Felge i Gewinde kupljene :)

Audi TT 1.8 Turbo_Felge i Gewinde kupljene :)

Igram se lepi, haha...Nisam jos tata, sin je, pa kazu nista cudno ako prodje i 15 dana vise..Cekam svaki trenutak:icon_smile:
 
Evo ima 2-3 dana TT je otisao u drugo vlasnistvo...Auto je bilo u extra stanju i zelio sam bas dosta dosta kilometara da jos prodjem al nije islo...Dobio sam malog frajera ima 20 dana, tako da nisam imao sredstava da uspijem kupiti kakvo novije auto il neko drugo dok nisam prodao audi..Sad cemo da vidimo sudbine koje ce biti sljedece auto...:icon_rolleyes:
Jos mi se mota po glavi sta bi da uzmem...:icon_smile:
 
Član
ako ces za porodicu moze passat cc ili mercedes ;) ako ces opet sredjivat onda bmw sa m-opremom,opet ti najbolje znas..
 
Član
Ma da sebi uzimam prvo bi gledao izgled, ncap rejting pa onda da je interijer sto jednostavniji i laksi za cistiti kad malac pocne mrljaviti cokoladice, cips i sokice po sicevima i tapacirunzima :cool:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Ma da sebi uzimam prvo bi gledao izgled, ncap rejting pa onda da je interijer sto jednostavniji i laksi za cistiti kad malac pocne mrljaviti cokoladice, cips i sokice po sicevima i tapacirunzima :cool:

potpis :cool:
 
Neznam stvarno sta bi mogao da uzmem, al ako uzmem preko 10 000, bice da je kredit XD :D
Nezuri mi se, razmisljam jos uvjek...:icon_rolleyes:
Ako nadjem sta jeftinije a dobro sigurno cu to uzeti...;)
 
Član
sto ne uzmes ovako nesto.........malo trosi a ide dobro
:icon_smile:

http://www.autoscout24.at/Details.aspx?id=213628239
 
Top