Audi trza

Audi trza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
prije desetak dana sam kupio audi 90cc 1.6td 51kw,cim sam ga kupio culi su se prednji lezajevi u tockovima kao da struzu,i ja se sve kanio da odem kod majstora da to promjenim,i podjem jutros u grad i u prvoj mi pocne trzati,isto tako u drugoj a u trecoj,cetvrtoj i petoj nista,e sad me zanima sta li je u pitanju,dali je mozda i nesto mjenjaca. :icon_rolleyes: ......svaki savjet je dobrodosao......
 
Član
cera-fiero je napisao(la):
prije desetak dana sam kupio audi 90cc 1.6td 51kw,cim sam ga kupio culi su se prednji lezajevi u tockovima kao da struzu,i ja se sve kanio da odem kod majstora da to promjenim,i podjem jutros u grad i u prvoj mi pocne trzati,isto tako u drugoj a u trecoj,cetvrtoj i petoj nista,e sad me zanima sta li je u pitanju,dali je mozda i nesto mjenjaca. :icon_rolleyes: ......svaki savjet je dobrodosao......

imam sličan problem,trza mi samo u petoj na malo gasa kada je hladan.išao kod majstora i dobio odgovor da je do nosača motora.ništa da nediram.francuzi su meki:):icon_smile::cool:
 
Član
moguce da je do mejenjaca , al moj savjet ti je da nista ne barkas je mozes da napravis jos gore . Fino otjeraj ka ko majstora i et .
 
Kvar otklonjen,jest bilo do nosaca motora,bio ispao iz lezista,ja i stari ga vratili,pricvrstili i sad je sve ok......:icon_smile:;)
 
ZELA GTI je napisao(la):
cera-fiero je napisao(la):
Kvar otklonjen,jest bilo do nosaca motora,bio ispao iz lezista,ja i stari ga vratili,pricvrstili i sad je sve ok......:icon_smile:;)

e jesam ti govorio:lol::lol::lol:

hehehe.....bio si u pravu,ja sam odmah posumnjao na to,al stari me ubjedjivao da je nesto u mjenjacu.....:lol:
 
Evillon je napisao(la):
tako je i kod mene bilo pa sam mjenjao oba nosaca i cak zna nosac na mjenjacu da neakad zeza;)

Sad vise ne trza u prvoj i drugoj,al u cetvrtoj na vrhu gasa mi sad malo trza,moracu pogledati taj nosac motora mozda je i do njega.......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top