audi sc

audi sc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ev par slikica sta sam radio u zadnje vrijeme
znam sada ce biti komentara ruzno je,nestoji mu,itd...
ali meni se svidja i to je najvaznije;)
i radovi su jos u radu,imam montirati zadnju karambolku i felge 16
pragove jos trazim,pa ako ima netko za prodaju,neka se javi
pozzzz
 
Član
RE: audi sc pocetak

ma najvaznije da se tebi svidja ne sredjujes ga drugima nego sebi. Samo naprijed;)
 
Član
RE: audi sc pocetak

quattro je napisao(la):
dje si nabavio ovaj branik
nabavio sam u austriji,imam i zadnji sto ide sa njim,a oni su od audija 80 b4,pa zadnji moram jos malo obraditi,produziti da pase na moga audija
 
Član
RE: audi sc pocetak

Iako ne furam taj stil svidja mi se,branik nije previse napadan,bice to super kad kompletiras,samo naprijed
 
Član
RE: audi sc pocetak

ev i taj japstyle,sto ga svi stavljaju,zvuk se nevjerovatno promijenio.sve preporuke tko zeli ovako nesto imati:cool::cool::cool:
 
Član
RE: audi sc pocetak

Što je pod haubom?

I jedna opaska,što neuvučeš malo lonac nutra,nekako mal previše strši, a i da se malo nakoso montira puno više bi dolazio do izražaja...
Samo naprijed sretno u daljnjim radovima
 
Legend
RE: audi sc pocetak

ovaj branik nije los.. ove mrezice bih ja ofarbao u crno, nekako mi ovako previse upadljivo djeluju

..ova dva kruga (gdje bi trebale maglenke da dodju) upasuj nesto, pogledaj da nadjes oblikom i velicinom slicne maglenjake i ubaci tu..

.. pokusaj naci i ove bijele zmigavce pored farova, ili uzmi transparentni sprej pa ih ofarbaj u crno .. ljepse ce izgledati :)

sretno
 
Član
RE: audi sc pocetak

.nOKe je napisao(la):
ovaj branik nije los.. ove mrezice bih ja ofarbao u crno, nekako mi ovako previse upadljivo djeluju

..ova dva kruga (gdje bi trebale maglenke da dodju) upasuj nesto, pogledaj da nadjes oblikom i velicinom slicne maglenjake i ubaci tu..

.. pokusaj naci i ove bijele zmigavce pored farova, ili uzmi transparentni sprej pa ih ofarbaj u crno .. ljepse ce izgledati :)

sretno
to za sprej i nije tako losa ideja,uradicu,hvala na savjetu
a maglenke sam nabavio,samo jos samo da elektricar nadje vremena da to spojimo
 
Član
RE: audi sc pocetak

Audi je bonbon ;), a vjerujem biće još bolji samo naprijed i polako sa detaljima :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top