AUDI S2

AUDI S2

Član
Juce kupih jedan od legendarnih Audi-jevih modela, S2. Auto je u fenomenalnom stanju, 1991g, prva serija S2 sa 3B motorom i 220KS/5900rpm, 309Nm/1950rpm. Od opreme ima brdo toga: El. retrovizori ,el. podizaci prednjih i zadnjih stakala, automatska klima, bord kompjuter, el. siber, grejaci retrovizora, grejaci sedista, sve u kozi, prskalice za farove, sper diferencijala, iskljucivanje/ukljucivanje ABS-a, fabrickih 6 zvucnika, servotronik, alu felne Mangels 16" sa gumama 205/55/16. Simpaticna stvarcica je i to sto je fabricka blokada na 7300rpm, tako da se vrti k'o lud :)
Presao je 200.000km i odrzavan je kao da je bio u Nemackoj :) Svi delovi su porucivani iz Porsche Ada i uglavnom sve je kupovano duplo, tako da sam dobio i dosta novih delova uz auto. Pre godinu dana je uradjen veliki servis, kompletan set menjaca zamenjen, mali i veliki hladnjak, kablovi, svecice, kapa... Hladnjak klime malo curka, nevidljivo golim okom, ali na dve godine se primeti da nedostaje freona, tako da je covek i taj hladnjak kupio nov (placen 350e) i dobio sam i njega. Mislim, covek je odrzavao auto kako treba, a primera radi, kada mu je otisao razvodnik paljenja kupio je iz originala razvodnik za 450e i "po navici" hteo da kupi jos jedan ali ih nije bilo vise posto se vise ne proizvode, tako da ga je to kopkalo pa je kupio sa E-bay-a za 250e polovan ispravan :) i njega mi je takodje dao. Videcete na slikama ispod sta sam sve od delova dobio uz auto. Uglavnom, za sada ostaje da se odjavi auto, registruje, stavi chip, a za kasnije cemo videti :)







 
Početnik
prelijep , u mom gradu isto ima jedan s2 ...al u veoma losem stanju



Ovaj tvoj je prava " maca " :D
 
Član
ama brate odakle ih vise vadis, majko mila kako je mocan. Svaka ti cast za ovo,ovaj auto je jedan od meni najdrazih audijevih modela,ima dobru opremu,motor mocan,jos kad ga cipujes,bit ce to prava jurilica,jos jednom svaka cast,i sve najbolje sa autom, da te sluzi kako treba.
sudeci po dijelovima koje si dobio uz njega siguran si sto se tice zamjene istih;)
 
Član
Brate tacno nam vadis mast s ovim autima, pravis vozni park izgleda sebi :D a Avdaga k'o nov, nema mi veceg meraka neg kupiti auto od takvog "domacina", gdje znas da je odrzavan kao i prvog dana, milina (sem mozda kupovine novog auta, al' to nisam probao :D )
 
Član
Super je audi S2,al to da je preso 200.000km nesto nevjerujem, a 91g,on ti je brate najmanje jedno 300.000 i to je suveli al eto....a auto kao auto je bolid.......






______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Član
:icon_eek:

Odakle ih čupaš? Zar još ima ovakvih auta kojima balavci nisu svu mast posisali. Svaka čast. Došao je u prave ruke:cool:
 
Ovaj audi je ko nov ;) svaka cast kad ga kupi i gdje gdje ga nadje :cool: auto za pozelit sve odlicno :cool:

neka je sretan da te sluzi dobro u sto ne sumnjam ;)
 
Top