Audi RS6 spanskog kralja

Audi RS6 spanskog kralja

Član
niko nije rekao da ne treba da ima dobro auto kao ovo ili i bolje...jer ovaj nije 'tipicno kraljevski'...nego covjek ima preko 70 auta (a to je boga pitaj koliko miliona eura), ako vi mislite da je to ok dok 3000000000 ljudi siromasni onda vama treba psihijatar;)to je cisto preseravanje da iznajmljuje koje hoce kad da vozi manje bi potrosio a mogao da bira medu hiljadama auta
 
AnDel je napisao(la):
niko nije rekao da ne treba da ima dobro auto kao ovo ili i bolje...jer ovaj nije 'tipicno kraljevski'...nego covjek ima preko 70 auta (a to je boga pitaj koliko miliona eura), ako vi mislite da je to ok dok 3000000000 ljudi siromasni onda vama treba psihijatar;)to je cisto preseravanje da iznajmljuje koje hoce kad da vozi manje bi potrosio a mogao da bira medu hiljadama auta
:icon_mad: :icon_mad:
jel ok da ti svaki dan ides da pijes kafe/pive po kaficima, jedes teletinu, vozas se sa autom, placas internet, kupujes novi namjestaj u kucu.....dok istih tih 3000000000 ljudi nema sta da jede??? pa znas ti da 10 KM bude dovoljno da jedna citava porodocia prezivi dan..umjesto sto popijes par piva/coca-cola mozes to siromasnom dati. jel zbog toga sad tebi neko treba sve da psuje zbog toga?!

svako zivi u skladu sa svojim mogucnostima i uziva u onome sto je postigao u zivotu. na cijelom svijetu postoji nepravda, ljudske sudbine se razlikuju..ali to nije razlog za primitivnim ispoljavanjem mrznje i zavisti prema bogatijim od sebe.

ne smarajte vise sa ovakvim glupim komentarima.
 
Član
Death_beat je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
niko nije rekao da ne treba da ima dobro auto kao ovo ili i bolje...jer ovaj nije 'tipicno kraljevski'...nego covjek ima preko 70 auta (a to je boga pitaj koliko miliona eura), ako vi mislite da je to ok dok 3000000000 ljudi siromasni onda vama treba psihijatar;)to je cisto preseravanje da iznajmljuje koje hoce kad da vozi manje bi potrosio a mogao da bira medu hiljadama auta
:icon_mad: :icon_mad:
jel ok da ti svaki dan ides da pijes kafe/pive po kaficima, jedes teletinu, vozas se sa autom, placas internet, kupujes novi namjestaj u kucu.....dok istih tih 3000000000 ljudi nema sta da jede??? pa znas ti da 10 KM bude dovoljno da jedna citava porodocia prezivi dan..umjesto sto popijes par piva/coca-cola mozes to siromasnom dati. jel zbog toga sad tebi neko treba sve da psuje zbog toga?!

svako zivi u skladu sa svojim mogucnostima i uziva u onome sto je postigao u zivotu. na cijelom svijetu postoji nepravda, ljudske sudbine se razlikuju..ali to nije razlog za primitivnim ispoljavanjem mrznje i zavisti prema bogatijim od sebe.

ne smarajte vise sa ovakvim glupim komentarima.


Jel ovo tema vezana za Audi RS6 ili rasprava koliko ko ima love,sta jede,pije ? :icon_rolleyes:
 
Član
smijesno majke mi... pa normalno da kupuje auta pa ne radjaju auta iz zemlje on hrani radnike fabrika i prodavace, servisere itd... ludilo je koliko ovdje ima bolesnog svijeta...
 
Član
uh jbt..jesmo neki nadrkani .:icon_evil:
izgleda da netreba ništa pisat osim ponekog smaijlića postavit i gotovo..!!!
čim jedna riječ bezveze i sastrane da nekom nije po volji odma se neko propinje na zadnje noge ..
aj ljudi pustite da se piše..i tako će to sve netko na kraju obrisat!!
:123::123:
 
Član
moćno auto, brate... samo nije trebao one kromirane dijelove sto idu oko vrata odnosno prozora vrata farbat u crno al hajd... to barem po meni, inače je super, a da i ne svida mi se ovaj rep na kraju al opet moze proc :D

a ovi sto komentarisu ovo ono u pogledu para, ljudi izvolite zaradite-trosite, nemojte samo kukat... svi imate priliku zaraditi, ali ovisno koliko ste sposobni da to ostvarite... zato nemojte o tim glupostima.


al čudi me da ovakav princ nije sebi uzeo ba novog S8 :D ovako full black :D
 
Član
audi je vrh ,a mislim price na forumu su strasne ,treba promjenit ime u bhdobrocinitelji.com,pa tu kad neko postavi ovakvu temu onda naglabajte
 
Top