Audi RS5 spotted in Barcelona + update 08.10.2009.

Audi RS5 spotted in Barcelona + update 08.10.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi RS5 spotted in Barcelona

HDZ V8 koji se vrti na 8900 rpm to će biti zvijer:123:


<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/F58dSZF7s6k&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/F58dSZF7s6k&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

2418692430_8d2bd369c6_o.jpg
 
Član
RE: Audi RS5 spotted in Barcelona

Qunity je pravio ovaj redender prije godinu dana za RS6.com, tada je to izgledalo super, no fulao je dosta toga, RS5 izgleda još bolje i agresivnije. Ovdje ću raditi redovno update čim dobijem novu informaciju.;)
 
Član
STIGAO JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROCURILA Brošura:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
Na našu radost netko je prekršio embargo pa su 2 dana prije službenog predstavljanja neke slike "procurile"

11tu7u8.jpg

fn4ah5.jpg

2cesnq9.jpg

2vj7ya8.jpg

15n0gw7.jpg

2079k0k.jpg

okwgwm.jpg

acg5fb.jpg

mrtef5.jpg

vhdu7q.jpg

280unt5.jpg

fu0x9j.jpg

4rayih.jpg

vdd27n.jpg

2q24whc.jpg

29njsp0.jpg

zwn4i0.jpg

dgs7j7.jpg


Ja sam zaljubljen a vi? Koga briga:icon_twisted:
Konkurencija ima mahanje.
 
Član
Ovo nisam ni vidio do sada!
ODLICAN svaka im cast a unutrasnjost i ova sjedista u sredini eeeeeeee
 
Član
zlo je ovo veliko,samo dokle vise s ovim preseravanjima s modelima?pocevsi od bmw-a,audi-a,merc-a...jos treba da bmw napravi bmw 4,ili mozda x6,54...preseravanja...
 
Svijetska premjera će biti vjerojatno u Franfurtu u 9. mjesecu.
Ovo je Audi kakav meni treba :icon_biggrin: i moj dream car No 2 (zna se koji je prvi :D)
 
Član
Čitav dan je 5 PRO dizajnera "studiralo" RS5 njegov izgled, i došli su do zaključka da je najsavršenije vozilo u pogledu sportskog duha i sportske elegancije... Jedan od njih je okorjeli obožavatelj BMW-a nikada ništa 2. nije vozio, kaže danas, mislim da će ovo vozilo doći kao zamjena za njegovog M3 E92 :icon_twisted::icon_biggrin:


Porschefan: Geneva 2010 is the place for introduction 4th to 14th March ...
 
A dobro ako je tada, prije ću ga kupiti :icon_biggrin: . Franfurt je bio nagađanje još prije 7-8 mjeseci dok nije bilo ništa službeno o RS5
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top