Audi R8 5.2 FSI V10 : novi promo video

Audi R8 5.2 FSI V10 : novi promo video

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Još nisam imao priliku, izgleda da si uživao.... vozio sam R8 V8 FSI.... i našao ljubav u prvih 100 metara...

Auto je mrak :) Nisam nazalost vozio al sam vozio RS4 V8 tako da nije daleko od R8 :)
 
Član
n0b0dy_ je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Još nisam imao priliku, izgleda da si uživao.... vozio sam R8 V8 FSI.... i našao ljubav u prvih 100 metara...

Auto je mrak :) Nisam nazalost vozio al sam vozio RS4 V8 tako da nije daleko od R8 :)

Identični motori, malo više vrti kod R8, no identični... no na stazi 2 različata svijeta, a po mom avataru možeš vidjeti za što srce kuca;):123:
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
n0b0dy_ je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Još nisam imao priliku, izgleda da si uživao.... vozio sam R8 V8 FSI.... i našao ljubav u prvih 100 metara...

Auto je mrak :) Nisam nazalost vozio al sam vozio RS4 V8 tako da nije daleko od R8 :)

Identični motori, malo više vrti kod R8, no identični... no na stazi 2 različata svijeta, a po mom avataru možeš vidjeti za što srce kuca;):123:

Ipak je RS4 all-rounder.. Moze kao familijarno auto a moze i na stazi :)
 
Član
n0b0dy_ je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
n0b0dy_ je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Još nisam imao priliku, izgleda da si uživao.... vozio sam R8 V8 FSI.... i našao ljubav u prvih 100 metara...

Auto je mrak :) Nisam nazalost vozio al sam vozio RS4 V8 tako da nije daleko od R8 :)

Identični motori, malo više vrti kod R8, no identični... no na stazi 2 različata svijeta, a po mom avataru možeš vidjeti za što srce kuca;):123:

Ipak je RS4 all-rounder.. Moze kao familijarno auto a moze i na stazi :)
Slažem se... RS Rulazz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top