Audi Quattro restyling

Audi Quattro restyling

Član
VR6Boki je napisao(la):
Ima i sad jedan u Zenici...
Koje je boje.. ja znam jednog Audija prije Zenice, papiri nisu nesto uredu i nije turbo al je quattro.. malo hauba matira, odlican primjerak ;)

prolazio sam tim mjesto prije 20ak dana i nije ga bilo, cijenio ga isto oko 2000KM.
 
Član
jedan crni prosireni u ocajnom stanju voza se po ljubuskom 1.8 unutra
a turbak je iscupan davnih dana
samo nece tip da proda kaze da mu odgovara kad vuce prikolicu iz polja fino izvlaci radi pogona
 
bmwscaner je napisao(la):
jedan crni prosireni u ocajnom stanju voza se po ljubuskom 1.8 unutra
a turbak je iscupan davnih dana
samo nece tip da proda kaze da mu odgovara kad vuce prikolicu iz polja fino izvlaci radi pogona
zalosno brate...ovakav auto treba dovesti u perfekciju i cuvat u garazi sa tepihom i grijanjem...
 
Koliko je dobrih, posebnih auta kod nas uništeno ugradnjom dizela ili slabijih motora, to je stvarno tužno. :icon_rolleyes:
 
kao sto Porschefan kaze, previse je primjeraka unisteno najvise vadjenjem tih motora i stavljanjem dizela, :icon_sad: kad vidim to odmah mi mrak na oci, debili, ono, pa nisu ni svjesni sta imaju, da su znali i prodavali ih na pravom mjestu svima bi bilo dobro, umjesto da su unisteni.. :icon_mad:
 

MTR

Član
Bio je UrQuattro u Zenici , vise ga nema , taj auto je nadjen ispod plasta sijena tamo nekad 92' godine i zaplijenila ga vojna policija , kreteni nasuli naftu misleci da je dizel i pokusali upalit , nije mogao i tako neupaljen je stajao do 96 godine , Dado Coro ga rastavio , precistio i sastavio , upalio iz prve i to je bila voznja za sjecanje :)
U drugoj voznji su na Lasvanskoj petlji sastavili zapregu sa konjima , ruda proletila kroz sajbu , auto je poslije sastavljen nanovo i gargljao je po Zenici i okolini
Eno skoljka bez motora na jednom otpadu blizu Zenice , mislim da je struhla skroz , ponekad prodjem , pogledam i uzdahnem i kontam koja smo mi seljacka drzava kad pojma nemamo , i ono momaka sto je se bakcalo oko njega je znalo sta je to i koje je to auto ali tada nisu imali love da ga otkupe od debila koji ga je i unistio
 
Član
Ovako je zavrsio jedan u Doboju ( ako se ne varam to je taj auto 2.3 petak je bio u njeu)
http://postavi.com/hosted/1ade592ad5e3a3332f0f7d6217d2d68a.jpg
 
Član
I ovo je obicni Coupe, ne UrQuattro, brkate aute ljudi.

A MTR, koje je boje bio taj UrQuattro. Ovaj kojeg ja spominjem, mislim da je jos na zivotu.

Cini mi se da se Amir zove lik koji ga je imao, vozio je i brdske trke sa Yugom...
 
Član
Bio je i ovde kod mene isto neki audi al nisam ga uspio vidjeti češće pa neznam tačno koji je,uvjek nekako u prolazu ga sreto i više ne viđam,boja je ista ovaka i sličan je ovom,uvjek mi se to auto
sviđalo


1-audi-quattro-urquattro.jpg
 
Top