Audi potvrdio dolazak električnog automobila

Audi potvrdio dolazak električnog automobila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
elmir je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
po meni sve je optislo u qrac porse SUV, jaguar dizel, fiat daje garanciju na kvalitet, auta na struju.......

jedan od najsmjesnijih komentara :lol::lol::lol::lol:

meni bogami nije smijesan a i nece bit sve dok se neprestane blatiti moja najdraza marka auta FIAT..:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
de sta se ccimas ;);)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
ma jooooooooooj koliko ljudi mi za mog keca svasta kaze jbga ako je smjesno ja se nasmijem a ne kao 90procenata SELJAKA koji sve uzimaju ka srcu.Ljudi  SALIM SE sta vam je kako se mozete nervirati oko LIMA!!!! c c c

a sta sad da se lazemo da je u ne tako davnoj proslosti fiat bio TEHNICKI POUZDAN A?? isto kao da se kaze za volkswagen da je dizajnerski uzbudljiv bio a glavni alata LENJIR, aero-dinamicke proporcije jedne CIGLE

haha..
 
Član
bilo bi se teško odviknut od zvuka današnjih motora, ali mislim da bi se isto brzo priviknuo na zvuk ubrzanja nekog +/-100kW el. motora ..
Kad to dođe elektrotehničar postaje automehaničar xD Malo mu poboljšaš hlađenje, pa digneš uzbudnu struju da dobiješ više okretaja, još koje pojačalo snage tu i tamo umjesto nitra ... heheheh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top