Audi potvrdio dolazak električnog automobila

Audi potvrdio dolazak električnog automobila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
01.jpg


Proizvođač iz Ingolstadta je potvrdio ranija nagađanja kako u skoroj budućnosti sprema na tržište lansirati mali gradski električni automobil, koji će se najvjerojatnije temeljiti na volkswagenovom up!-u


Jedan od članova audijevog upravnog odbora, Peter Schwarzenbauer, je reagirajući na glasine kako Mini priprema električnu izvedbu Coopera za Los Angeles, novinarima na pariškom auto salonu potvrdio kako će proizvođač iz Ingolstadta kupcima uskoro ponuditi vlastiti električni automobil o kojemu smo vas već ranije izvještavali, a čiji render možete vidjeti na priloženoj slici.

Nadalje Schwarzenbauer je otkrio kako se mali električni Audi neće temeljiti na modelu A1 te s toga zaključujemo kako će se bazirati na volkswagenovom konceptu up! koji najavljuje produkcijski novitet koji će najvjerojatnije nositi naziv Lupo. Istu platformu će dijeliti i škodin, a možda čak i seatov mališan.
 
Član
po meni sve je optislo u qrac porse SUV, jaguar dizel, fiat daje garanciju na kvalitet, auta na struju.......
 
Član
IGY je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
po meni sve je optislo u qrac porse SUV, jaguar dizel, fiat daje garanciju na kvalitet, auta na struju.......

LOOOOOOOOOOOOL :cool::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

vi nesto imate protiv fiata haa:icon_question: ocete da se zavadimo:icon_question::icon_question: sve mi dirajte fiata bgm nemojte
 
Početnik
Benzina nece biti uvijek, i po meni je ovo pozitivno sto rade, razmisljaju za buducnost..vidim da ovdje dosta raje ima nesto protiv Fiata, i ja ga imam, jbg desi se nekad neki kvar, kao i na svakom drugom autu, ne znam sta se toliko sere..bar ima siceve i lici na auto, nije daska na 4 tocka :lol::lol::lol:
 
Član
Meni nije los a uz to jos i nezagaduje prirodu,al nemu tu nista bez zvuka motora.....brum brum.........
 
Član
jaha je napisao(la):
Meni nije los a uz to jos i nezagaduje prirodu,al nemu tu nista bez zvuka motora.....brum brum.........
kako je samo mocan zvuk elektromotora dok ubrzava...:cool:

elekricno auto je zakon ;)
 
Član
ma jooooooooooj koliko ljudi mi za mog keca svasta kaze jbga ako je smjesno ja se nasmijem a ne kao 90procenata SELJAKA koji sve uzimaju ka srcu.Ljudi SALIM SE sta vam je kako se mozete nervirati oko LIMA!!!! c c c

a sta sad da se lazemo da je u ne tako davnoj proslosti fiat bio TEHNICKI POUZDAN A?? isto kao da se kaze za volkswagen da je dizajnerski uzbudljiv bio a glavni alata LENJIR, aero-dinamicke proporcije jedne CIGLE
 
Član
Default je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
fiat daje garanciju na kvalitet

:lol::lol::lol:

tibor987 je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
po meni sve je optislo u qrac porse SUV, jaguar dizel, fiat daje garanciju na kvalitet, auta na struju.......

LOOOOOOOOOOOOL :cool::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

IGY je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
po meni sve je optislo u qrac porse SUV, jaguar dizel, fiat daje garanciju na kvalitet, auta na struju.......

LOOOOOOOOOOOOL :cool::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
allroad je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
po meni sve je optislo u qrac porse SUV, jaguar dizel, fiat daje garanciju na kvalitet, auta na struju.......

jedan od najsmjesnijih komentara :lol::lol::lol::lol:

meni bogami nije smijesan a i nece bit sve dok se neprestane blatiti moja najdraza marka auta FIAT..:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top