Audi Polako Stize Bmw

Audi Polako Stize Bmw

Član
BaXRS4 je napisao(la):
djordjep je napisao(la):
Svaka čast VW-u na uspjehu , jer su od brenda koji do prije 30-ak godina nije imao program , da bude dostojan Fordu i Opelu a kamoli Mercu i BMW-u , napravili 100% ravnoravnog konkurenta.
Lično ne volim Audija , jer su prenapadni svojim lobiranjem od strane države , medija...
+hoće da budu luksuzniji od Mercedesa i sportskiji od BMW-a , pa mi to dođe previše isforsirano a to mi se ne sviđa.

VW uspjeh u ovoj tvrtci je jedino financijski, sva upravljačka prava su isključivo Audijeva, naravno da se tehnologije nebitne manje više djele jer je stvar profita.
Ne bih da te uvjerevam drugačije, niti mi je bitno tko što misli, ali ti kao jedan ljubitelj automobila, mogao bi barem malo znati o Audijevoj povijesti. No eto... što se može. Nema veze što su ljepši(subjektivno), brži u većini segmenata, sigurniji, mnogo više se daju iskoristiti, jednako ako ne i više kvalitetni, sportski uspjesi da te glava boli, RS modeli Crem de la Crem auto industrije, nema veze što njihov pogon, motore itd itd djele Lambo, Porsche, Bentley....nema veze što tunerske kuće svršavaju kada vide njihov famozni 2.2Turbo ili 2.7 V6 Bi-turbo, ili "2.5Turbo itd itd koji na tvornikim blokovima idu na 1000+ hp, mogao bih do zore nabrajati.... i što bi postigao NIŠTA, mogu samo izazvati ne argumentiranu rasparvu od strane ograničenih ljudi( što ne mislim za tebe da se ogradim)...jer ovo iznad su činjenice a ovdje većina priča iz guzice....;);) al ajd ide vikend sa će ova Zelina gerila da udari na ovo pa možda bude zanimljivo.. A znaš što je najžalosnije, ova većina što Uzdiže BMW u nebo nikada nije sjela, za volan jednoga M3, M5 itd itd...... al etoooo ograničeno ga Vole.... ja jesam... i reći ću nešto što sam na ovome ok forumu rekao milijon puta 3 Njemačka primimum brenda su rame uz rame, netko negdje prednjači zavisi od klase do klase.... i objektivno govoreći NEMA BOLJEG.... jer su stvar UKUSA.... a ne ograničenog MOZGA.

Ajmo pljuvanje ovoga 3,4 sad :cool::cool:

Nisam na ovaj način pričao ni o curi kojoj se želim zavući u gaćice a ne o auto proizvođaču:D

Kakav post pun patetike. Svi ljubitelji njemačkog premium trojca, zagrlimo se i poljubimo u čelo. Dosta je ratovanja i mržnje. Bax je poslao poruku mira i ujedinjenja. :lol::lol:
 
Član
^^^^^^
hahahahahhaahhaha OMG so much WIN!!!
A sve je naravno individualno i malo ko moze objetivno pricati jer malo ko je i vozio dosta automobila a kamoli automobila tog ranga!
 
Član
BAX : Jednom sam ponovio a jos jednom cu ... Volim tvoje postove da citam , jer vidi se da imas znas o cemu pricas i jako te cijenim ovdje na forumu ... e majcin sine SVAKA TI DALA ;)




Kao sto kazete sve je stvar ukusa ;)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
A jes mu problem da mu svaka da ta on zivi u capljini ravaku svako metar :D

Samo što mi na nos nije kava izašla :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: kakav kralj :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Ma fine su one iz fini kuća :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

badboy: Drago mi je da postoji i druga tipa ljudi;), ne samo ovi zelići, znam da ih ima samo većinom šute :icon_smile:

:icon_exclaim::icon_exclaim::123::123:

P.S. Vrijeme je savršeno.... Mostar pista...što se čeka.:123:
 
Ovo su samo statisticke brojke ko je vise modela prodao... Audi, Mercedes, BMW su premium marke i svako ce uzeti ono sto se njemu svidja... mada povecana prodaja audijevih modela govori da su uspjeli promijeniti nesto u dizajnu ili motorizaciji sto je privuklo jos veci broj kupaca u odnosu na druge... moze Zela ili bilo ko pljuvati po VW/Audi, ko da sefa Audija, petog, desetog boli qrac za tim kad im prodaja raste... svako ko prepozna kvalitet i moze si to priustiti, i kupice ;)
 
Top