Audi Coupe Quattro

Audi Coupe Quattro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Za promenu kupih auto i opet za promenu Audi :) :) :)

U pitanju je jos redji priimerak od URquattro-a, a to je Audi Coupe Quattro, poslednja serija iz 1988g. Motor je 2.2 sa 136KS, ali to sad nije bitno posto ce u buducnosti tu da legne 2.2T AAN od 230KS, za pocetak :)

Od opreme tu su ABS, servo, el.retrovizori, sperovanje prednjeg i zadnjeg diferencijala, siber. Uglavnom da ne duzim evo malo slicica, a najbitnije od svega je da je auto u prvoj boji, nigde nikada farban, zamazivan i gitovan, a ima tu dosta sitnica za lagano sredjivanje.








 
Član
Alaaa jes i dobar, ovo mi je jedan od najdražih audi-a ,a stvarno očuvan primjerak, i ne sumnjam da ćeš ga dovesti u tip-top stanje
 
Početnik
prelazi se lagano na pravu marku :D

sala a sad ozbilja,od mene kapa do poda jer to je stvarno porijetko auto i naravno svaka cast na ljubavi prema autu,nesumnjam da ce zasjati u punom sjaju,daj nam bolan jos slika i to u sto vecoj kolicini ako ti nije mrsko de mi send dosta njih i na pm ;)
 
na oko je dobar ima tu i tamo malo udaraca i da se uraditi ali sve u svemu ima one detalje, kao sto su maglenke, aluminijske lajsne inznad branika naprijed i nazad.
Da ako ga zadrzis pa da se druzimo.
 
BHT Ovisnik
dobar audi,ne sumnjamo da ces ga srediti:cool:

koliko sad imas auta coece,jel prodas ista il sve to imas:D
 
Član
nadam se da se nisi rijesio S2, da sada pravis pravu kolekciju, iz tvojih dosadasnjih radova se vidjelo koliko ozbiljno odrzavas auto, i zato veliki respect, nadam se da ces i sa ovog veoma rijetkog auta napraviti ono sto si zamislio
neka je sa srecom drugar;)
 
Član
Pontiac cu da prodam samo da mi stigne sajla menjaca iz USA. Sada kada sam ga sredio kako treba, nije mi gust vise da ga vozim, smorio sam se u ove dve godine toliko, da mi se ni ne vozi :(

Sto se tice S2, on ostaje kao svakodnevni auto :)

Od ovoga ce se praviti jedan vid URquattro replike, ali meni licno mnogo lepsi od URquattro-a, samo bez ovih reli farova :), a izgleda ovako:

sport-quattro_2.jpg
1.Kiesgrube%2006.jpg

ur-sport-2.jpg
Blau01.JPG

ur-sport.jpg
 
svaka cast na autima drago mi je sto takvi rijetki posebni i dobri primjerci auta zavrsavaju kod ljudi koji cijene auta i znaju cuvati i odrzavati ;)

sto se pontiaka tice za njeg poseban RESPECT on je posebna prica auta koji je na ovom podneblju tezak za naci i za odrzavat ali tebi to nije bio problem ova dva audija su strahota dobri a planovi za ovog sivog su nenadmasni kad odradis :cool::cool: samo naprijed i sretno ;)
 
Član
najvise mi je drago sto je S2 ostao tu gdje mu i jeste mjesto, mislim da boljeg vlasnika tamo kod vas i ne moze da ima;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top