Audi Coupe Quattro B2

Audi Coupe Quattro B2

Član
Stigao jos jedan raritet, Audi Coupe Quattro B2, sa dobro poznatim motorom od 2226ccm i 136KS. Od "opreme" tu je servo volan, siber i zakljucavanje oba diferencijala. Inace, drugar je bivsi vlasnik i auto je kod njega bio punih 12 godina, a tu je naravno i neizbezni plin :)
Najbitnije je da auto nikada nije havarisan, limarija u veoma dobrom stanju za 25 i kusur godina starosti, a sto se tice planova za ovu masinu, polako, ne znam jos uvek nista :)
Cisto da pomenem da je ovaj model jos redji od URquattro-a, napravljeno ih je oko 8000komada.





 
Član
Jbg, uvek se da iskopati nesto kada si na oprezu i vrebas :)


Skinuo sam one odvratne krovne nosace kofera ili cega vec :)

 
Član
Kulio Audi. Vazda li do tebe ove ljepotice dodju... :( ali neka, bolje kod tebe, nego kod nekoga debilosa koji ve ih uharati...
Pozdrav!
 
Član
Tu su i gume 195/50/15 :)



Celo poslepodne sam se jebavao da ih namontiram, al' ne uspeh :( Prvo sam ustanovio da su manje rupe za srafove, pa sam morao da prosirujem rupe za 2mm u precniku. Nakon toga sam morao da smanjujem prstenove koje sam imao, posto je ovde precnik 65mm, a na Audiju 57mm, dok su prstenovi bili 71mm ili tako nesto. Na kraju svega kada sam mislio da je to to, vidim da su srafovi koje imam prekratki :) :) :)

Uglavnom, slozio sam ih u garazu i pravac kuci tako da sada ostaje da nadjem duze srafove.
 

rs6

Član
vidim na slikama se da primijetit s6 plus :D kako napreduje situacija s njim ? imal kakvih radova ???
 
Član
Za sada nista specijalno, zamenjena polomljena stopaljka i felne i gume stavljene sa URS4, 17-ice, opran lepo iznutra i spolja i to je to :)

Nabavljeni duzi srafovi i napokon stavljene felne, mnogo mi se svidja kako izgleda, uzivo je duplo bolje nego na slikama :)

Moracu malo da se pozabavim rubovima, tacnije unutrasnjim falcom posto kaci guma o njega kada naidjem na udubljenje na putu ili ostrije udjem u krivinu.



 
Top