Audi Cabriolet 2.8 174KS + Chip

Audi Cabriolet 2.8 174KS + Chip

RE: Audi Cabriolet

hard top ne pijtaj enma ih ispo 1300eura a tesko ih i nac, sajbe su sivene kod svih i to ti je najbolje dat nekom sto radi krovove od caabria da ti ugradi to...a felge kod mene su 8x17 i nisam zadoivoljan preporucavam ti da ides na 9x16 ili 10x17 ali 9x16 borbet t falcare ssu ti extra na njemu...
 
Član
RE: Audi Cabriolet

ma znam jos dok sam vozio jaja, nebi dobre felge nasao nema sanse, 9x16 borbet trazim godinama :( a brock b2 je ajme isto samo sto orginal kosta ajmeee....4x100 ih ima samo tako... a mkslim da je od 97-00 cabrio bas radi toga sto plasticna sajba ode presao na rajfesus, isto tako i e36,
cuo sam za firmu u austriji koja radi hardtop 1500eura viesman tako nesto, ali nikako izguglat gdje sta i kako... pozz
 
Član
RE: Audi Cabriolet

Hvala, cim kamera proradi eto slika :) ma uglavnom sve je klasika, i namjeravam ga takvog i ostavit, samo felgice malo bolje i s-line volan...
 
Član
RE: Audi Cabriolet

hvala ali ima malo posla na njemu, a mislim da je derventa ili prijedor...pomalo sredit cemo ga, samo ako mi ne dopizdi :)
 
Član
RE: Audi Cabriolet

Vrhunski auto, extra oprema;) Nek je sa srecom.... samo radi nesto sa ovim mrezicama, ostalo extra;)
 
Član
RE: Audi Cabriolet

ma najvise bi volio, naci od b4 branik s maglenka, tako mi najljepse izgleda. ma biti ce nesto. hvala i pozz
 
Član
RE: Audi Cabriolet

Lijep Audi susjed;)
Za felge pogledaj sa Ljubojom (momak sa foruma)..kod njega uvijek ima extra felgi pa vjerujem da će ti uspijeti naći željene felge:icon_smile:
 
Član
evo neki jos nekih slicica...
 

Prilozi

  • ABCD0015.JPG
    ABCD0015.JPG
    130,3 KB · Pregleda: 64
  • 19012011236.jpg
    19012011236.jpg
    119,8 KB · Pregleda: 114
  • ABCD0009.JPG
    ABCD0009.JPG
    140,1 KB · Pregleda: 86
Top