Audi A8 / S8

Audi A8 / S8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo stiglo jos nesto novo kod mene, u pitanju je audi A8 3.7 benzin , sekvent plin, max full oprema . . .
Od opreme vrjedi navesti: F1 saltanje, parking senzori naprjed - nazad, grijaci siveca x4 , dovonska klika, roletnice, MFD - NAVI - TV . . . itd.

Auto je u extra stanju, malo trosi, dobro ide, fino se vozi, nakon 406 kupea, ja sam se preporodio kako sa potrosnjom tako sa udobnoscu . . .

Da ne duzim evo i par slika:











Enterijer:











Sto se tice nekih planova za sad ga samo vozikam, planiram ga spustiti i najvjerovatnije staviti vece tockove ovako mi se ne svidja, nikako nije po mom . . .
 
BHT Ovisnik
pffff sila,jedno od meni mocnijih auta, lađa samo takva, vjerujem da dobro i ide jer iako je glomazan ipak je aluminijski ako se ne varam pa nije tezak ? jel te mnogo izasao, za odrzavanje vjerujem da je skuplji,al je pojava
 
Član
super stroj,prava ladja na putu!... koliko trosi normalne voznje? Ja sam se vozio u 4.2 i nisam vidio da pokazuje potrosnju ispod 20l+ :)
 
Legend
auuuuu
ovo je klasa!
prelijep je i neka bude sa srecom druze
jel ovaj ostaje , ko da ga vidim ..... znas kakvog :D ???
 
Član
Nije auto bilo u Doboju . . .

Potrosnja: 15KM plina otvorene, 25KM plina grada, normalne voznje tj. moje voznje :D :D
Kad se gasa vjerovatno mnogo vise, al' slabo ga i gasam . . .

Eness, hvala, al' sve nesto strahujem ako ostane, da ce onda morati izgledati bas kako treba . . . xD
A mogu msl. kakvog, 20" + Pod ( Msl. da mi vise nista i ne treba ) :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top