Audi A7 Review

Audi A7 Review

Član
Na slikama mi je bio beze, al ovdje drama izgleda. I jos kako ga ovaj nahvali, cini se da je extra :)
 
Član
sto se ovi vagenovci,audi-evci odmah pale ko lampice :lol:
ni'ko nije ni spomenuo bmw-a ali jbga kompleks je to:D:D

nece ni'ko reci da ne valja audi,ta ***** ga nov je,em je veca klasa..ali da je najbolji,NOT i opet NOT :D:D

astra idol opet ima najjaci komentar,ali tu je i bax,za astru mi je i jasno,ajde nije on kriv,ali bax je ispocetka mi izgledao kao ozbiljna osoba,,a ne ne'ko ko zivi u zabludi da je audi ultimate car :icon_rolleyes: :cool:
 
Član
wade je napisao(la):
sto se ovi vagenovci,audi-evci odmah pale ko lampice :lol:
ni'ko nije ni spomenuo bmw-a ali jbga kompleks je to:D:D

nece ni'ko reci da ne valja audi,ta ***** ga nov je,em je veca klasa..ali da je najbolji,NOT i opet NOT :D:D

astra idol opet ima najjaci komentar,ali tu je i bax,za astru mi je i jasno,ajde nije on kriv,ali bax je ispocetka mi izgledao kao ozbiljna osoba,,a ne ne'ko ko zivi u zabludi da je audi ultimate car :icon_rolleyes: :cool:

Daleko od toga je ULTIMATE car, ima BaX u voznom parku i vozila bez 4 kruga, ali Audi je rame uz rame i Mercu u BMW-u u određenim segmentima i bolji od njih, e to je stvar koju određeni ovdje teško prihvataju, no to su većinom klinci tako da....

"Arguing over the internet is like running in special olympics. Even if you win, you're still retarded."

Ja uživam u tim vozilima, većina ovdje u clipovima.... s toga....
 
Boki je spomenuo razliku imeđu ovog videa i tvorničkih fotografija. Slažem se. Ovako na cesti, u vožnji, A7 odlično izgleda ;)
 
na ovom forumu dvije stvari nikad nevaljaju. Audi, i dizel. neki ljudi jos zive u vremenu kad je mercedes jedini bio udoban, bmw jedini sportski, i kad je dizel cadio i nije mogo ic. i uvjek je zadnji pogon bolji i od 4x4, i od prednjeg. lada niva je najbolje terensko vozilo na svjetu. vw koncern nikad nece biti bolji. takvi trebaju shvatit da se sve mjenja svaki dan.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
wade je napisao(la):
sto se ovi vagenovci,audi-evci odmah pale ko lampice :lol:
ni'ko nije ni spomenuo bmw-a ali jbga kompleks je to:D:D

nece ni'ko reci da ne valja audi,ta ***** ga nov je,em je veca klasa..ali da je najbolji,NOT i opet NOT :D:D

astra idol opet ima najjaci komentar,ali tu je i bax,za astru mi je i jasno,ajde nije on kriv,ali bax je ispocetka mi izgledao kao ozbiljna osoba,,a ne ne'ko ko zivi u zabludi da je audi ultimate car :icon_rolleyes: :cool:

Daleko od toga je ULTIMATE car, ima BaX u voznom parku i vozila bez 4 kruga, ali Audi je rame uz rame i Mercu u BMW-u u određenim segmentima i bolji od njih, e to je stvar koju određeni ovdje teško prihvataju, no to su većinom klinci tako da....

"Arguing over the internet is like running in special olympics. Even if you win, you're still retarded."

Ja uživam u tim vozilima, većina ovdje u clipovima.... s toga....

onda prijatelju cemu one pompozne najave da je konkurencija izbrisana?
znam ja vrlo dobro da je audi uz rame i bmw-u i merc-u,odabir izmedju njih je samo stvar ukusa,ali ti si prvi i mislim jedan od rijetkih dolazio na forum s "informacijama" da je konkurencija pobrisana...
svaka cast sto uzivas,budem i ja jednog dana ;)
 
octavian je napisao(la):
na ovom forumu dvije stvari nikad nevaljaju. Audi, i dizel. neki ljudi jos zive u vremenu kad je mercedes jedini bio udoban, bmw jedini sportski, i kad je dizel cadio i nije mogo ic. i uvjek je zadnji pogon bolji i od 4x4, i od prednjeg. lada niva je najbolje terensko vozilo na svjetu. vw koncern nikad nece biti bolji. takvi trebaju shvatit da se sve mjenja svaki dan.

zaboravio si dodati da opel hrdja :))))
 
Sta rec, nego napredak u audiju kraja nema ;)

Lijep, dobar, exstra dizajn exsterijera i enterijera, i jos od ranijih modela, super tehnika a da ne spominjemo modele koji ce dolazit :cool:
 
Član
octavian je napisao(la):
na ovom forumu dvije stvari nikad nevaljaju. Audi, i dizel. neki ljudi jos zive u vremenu kad je mercedes jedini bio udoban, bmw jedini sportski, i kad je dizel cadio i nije mogo ic. i uvjek je zadnji pogon bolji i od 4x4, i od prednjeg. lada niva je najbolje terensko vozilo na svjetu. vw koncern nikad nece biti bolji. takvi trebaju shvatit da se sve mjenja svaki dan.

Bar netko uviđa ograničenost! Slažem sa sa tobom.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
octavian je napisao(la):
na ovom forumu dvije stvari nikad nevaljaju. Audi, i dizel. neki ljudi jos zive u vremenu kad je mercedes jedini bio udoban, bmw jedini sportski, i kad je dizel cadio i nije mogo ic. i uvjek je zadnji pogon bolji i od 4x4, i od prednjeg. lada niva je najbolje terensko vozilo na svjetu. vw koncern nikad nece biti bolji. takvi trebaju shvatit da se sve mjenja svaki dan.

Bar netko uviđa ograničenost! Slažem sa sa tobom.

A neko svoju ne uviđa.
Postoje i drugi automobili osim Audija.
 
Top