Audi a6 3.0 quattro

Audi a6 3.0 quattro

Član
hebote ovo ko mafia :icon_eek: dva crna audija :lol: feluge tvom ekstra legle premoćan je...
 
Član
Ej,tipe,pa ja tebe znam.Bio sam u A3M-u,uzimao opruge za Calibru kad su tebi stigle felne......Ja ti govorio za Michelin pilot Sport...;)
 
Član
Spico007 je napisao(la):
Ej,tipe,pa ja tebe znam.Bio sam u A3M-u,uzimao opruge za Calibru kad su tebi stigle felne......Ja ti govorio za Michelin pilot Sport...;)

Sjecam se nesto kroz maglu...:D Tad mi je bila bas frka, pa sam pola dana spavao na jedno oko, jer nocu nisam stizao uhvatiti dovoljno sna....:lol:
 
Legend
svaka cast na izboru felgica....stvarno su mu sjele extra,a nek je mini van.....sad mozes i u off road :D:D
 
Član
ekstra felne ZLO.a golf ma zanimljivu opremu u gepeku jel ima kondenzator i pojacala za ovo???
 
Član
Nadam se da nece biti jos dugo mini van... Sutra cu prodati bubreg da kupim opruge....:D

Mislim da ovaj u golfu ima kao pojacalo par litara sljive i mozda koju litru stoka... Da razblazi malo ovu muziku...:lol:
 
Član
exstra audi , saammo jos spustanje i to je to a koliko planiras da ga spustis i sta ide sve jeli moras mjenajti i amortizere ,... Koliko su te izasle felge i gume..pozd
 
Član
ja tek sad vidio, pa samo mogu reci svaka cast Sina mafiozo.... ;) :)
fele mu premocno stoje.... ;)
 
Član
Sina je napisao(la):
Nadam se da nece biti jos dugo mini van...

Dzaba od mojih nadanja... Opruge vec cekam oko dva mjeseca, a sale A3M svaki dan nalazi neki novi izgovor...:icon_sad:

Uglavnom evo nekih novih slikica...

Crom/black maska odavno namontirana...
[attachment=9288]

...koja se meni i nije bas svidjela kada sam je vidio na autu...

Onda sam zatrazio pomoc od djevojke koja je uvjek bila tu po pitanju bilo kakvog problema vezano za moje auto, pomogla mi je mnogo puta... Ogroman respect za Radmilu iz Taxi Bara...;)

Njen doprinos mojoj masci...
[attachment=9289]

I evo jos par slikica... U nadi da ce se i ostali tuneri ugledati po pitanju poslovnosti i odrzavanju datih obecanja na Radmilu, kojoj se jos jednom zahvaljujem...

[attachment=9290]
[attachment=9291]
[attachment=9292]
 
Član
uu neka neka se radi samo i napreduje ne volim da kenjam po trudu ali mi se bas i ne svidja ova maska ali je zanimljiva samo napred imas MADAFAKA audija
 
Super Moderator
uuuu pravi audi svaka cast :D... samo jel manual mjenjac ?
i ja kad bi jos nesto radio mjesto opruga stavio bi mu vece diskove i kocione sisteme (ako je moguce) ljepse bi izgledao... jes da je to skupo al eto jedan skupi prijedlog haha :D
ja ga licno ne bi spustao jer je quattro...
respect za audija :D
 
Top