Audi a6 3.0 quattro

Audi a6 3.0 quattro

Član
Evo da i ja parkiram svog (trenutno) mini vana... :icon_biggrin: (tako izgleda na novim felugama, ali valjda ce ubrzo i neke opruge da se nabace)

Ono sto je bitno je to da mi je vizija auta koje zelim napraviti ta da mi auto bude sredjeno, a ne napucano... Znaci ici ce neke sitnice, da bi dobio na izgledu, ali nece ici neki veliki spojleri ili neka veca napucavanja...

Do sada je promjenjen filter, ubacen neki šlj dvd (ali moze posluziti), feluge, kromirani rektrovizori.... Jos imam u planu farbanje plastika oko auta u crno i farbanje kocionih klijesta i onih sitnica okolo u ne hrdjavu boju , spustanje, spojler nazad (ona mala lajsna) za neku blizu buducnost... A za malo dalju presvlacenje sjedista u kozu, muzika i ekrani u naslonjacima za glavu, veci zavrsetci auspuha, led farovi i stopke... Mozda jos pokoja glupost, ali za sada mi samo ovo pada na pamet....

Evo sada i koja slika....

Od nekada...
[attachment=8177]

Od danas feluge 19"
[attachment=8170]

Mini van... (odigle ga feluge gadno)
[attachment=8172]

Kromirani rektorvizori
[attachment=8178]

Gume 245/35/19
[attachment=8179]

Mini van na montiranju...
[attachment=8175]
[attachment=8176]

Nisam vidovit, ali znam da ce biti spustaj ga sto prije... Pa da odmah kazem da mini van-a spustam u limuzinu, cim nabavim opruge koje mogu na quattra.... Da se jos zahvalim radmili (taxi bar) i saletu (a3m), oni su vecinski krivci za sve ovo....
 
Drug extra mu stoje jos samo spustanje i to je to, a i vidim da je sasa napokon stavio retrovizore,momak se mucio 2h.Jos jednom da kazem da je audi prelijep.
Sretno u daljim radovima.
 
E vala nek si ga i ti uparkiro, predobro izgleda sa novim felgama i slazem se bez spoilera, ipak je ovo high end limuzina...
 
Član
Extra drug moj... znam da ce ovo biti jedno auto koje ce plijeniti paznju, a vec je i sada plijeni sa ovim felgama :D, jos kad uradis to sto si planirao, bit ce jos bolji... Sretno u daljim radovima ;)
 
Član
Spico007 je napisao(la):
Bit se to dobro sve,kad se zavrsi.Jesi uspio rijesit onaj problem na motoru?

Rijesio sam kljucanje motora, napisao sam na onoj temi sta je bilo... Sada sve radi...

Hvala svima na pozitivnim komentarima... Ako ima neko da mu se ne svidjaju feluge, slobodno mi moze kupiti ljepse, necu se protiviti...:D
 
Top