Audi A6 2.5 TDI

Audi A6 2.5 TDI

Početnik
Ma vole cure i kad je sredjeno auto,al samo ti si zauzet cojik,nesmijes ti gledat haram je to :D Dobar Avdija ;)
 
Legend
hvala momci
evo meni jedna jako draga slika :)
228870_10150264469510353_569855352_8057516_911246_n.jpg
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Druže, nemoj dizati stare teme, zadnja poruka je ima skoro 3 mjeseca, obrati malo pažnju na stare teme.Već si sa par podigao prašinu
;)

Kakve veze ima,ovo je garaza..Da je htjeo da ne komentarisemo vise bio bi LOCK i kraj price..Ovako .. ;););)
 
Legend
0g1 je napisao(la):
Lijep Audi . . .
nadam se da neces imati probleme s motorom
ako vec nisi

sto se motora tice
pumpa je vec radjena
dizne takodje
zupcasti i sve to zavrseno
trebaju se jos klackalice promjenit na bregastoj, imam osjecaj da je jedna spala (to im je mana kao ste se vec zna)

ostalo nebi trebalo da bude problema, nadam se..
 
Legend
RE: Audi A6 2.5 TDI NOVA OBUCA 8x17

Audi dobio nove cipele, na onim 16kama je bilo ubijstvo vozit, zapinjao je gdje sam ja sa golfom prolazio ://, ima nekakav cudan ovjes pravo.. uglavnom 17ke sa 215/55 gumama, ljepota :icon_biggrin:

395580_10150440318735353_569855352_9006461_61760434_n.jpg


bit ce jos par slika dok uhvatim digitalac ;)

radi se o ovim felgama :)
slika-19562-2011-02-1298027795-velika.jpg
 
Član
fine felgice pravo, neka guma, guma glavu cuva, a sto se tice zapinjanja, meni na 18kama pa cim malo veci snijeg cujem kako struze snijeg od pod :lol:
 
samo cuvaj motor' kud nadje taj 114 kw sto ne naleti na 132 kw quattro ljepota od motora' nema uopce s tim problema bregastim i ostalim ' .. al no dobro ako si vec taj dobio stas' :) cuvaj ga ulje redovno i biche to superiska' lijepo izgleda' i iznutra pravo . ;)
 
Legend
znam.. ali eto sta je tu je :)
sad cemo mu nekad radit servis, imam osjecaj da malo slabije vuce nego prije, pa ocistit turbinu, usis i sve ostalo sto treba.. inace zadovoljan sam sto se tice udobnosti i to, potrosnja takodje, itekako vrijedi tih para koje smo dali :icon_smile:
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
znam.. ali eto sta je tu je :)
sad cemo mu nekad radit servis, imam osjecaj da malo slabije vuce nego prije, pa ocistit turbinu, usis i sve ostalo sto treba.. inace zadovoljan sam sto se tice udobnosti i to, potrosnja takodje, itekako vrijedi tih para koje smo dali :icon_smile:

Ako ces ti radit usisi i turbinu ako zelis poslacu ti slike kako sam ja radio i kako se sta skida i sve.Ugl detaljan tut imam kako sa ja sebi radio ;)

btw predobar audi ;)
 
Legend
ajde druze molim te posalji mi, znam da si ti to radio, cak sam sinoc i trazio po forumu onaj tut kad si ti radio, pa me bas interesuje, da znam odmah u startu sta radit ;);)
 
Top