Audi A6 2.5 TDI

Audi A6 2.5 TDI

Član
jedva cekam da vidim jos slika ovog auta, siguran sam da ces ga preporodit, u to ne treba ni sumnjati, malo je rec da je dobar, a bit ce jos bolji poslije tvog tretmana:cool::cool::cool:
 
kakav je osjecaj kad predjes iz traktora u limuzinu :lol::lol::lol:
da si pametan da starom das Golfa a uzmi sebi Audija :lol::lol::lol:
 
Legend
haha, ma auto ko auto, stvarno je extra..
mislim, sto se tice udobnosti, ima bruku opreme, od parking senzora, naprijed nazad, sibera, klima, grijanje sjedista, onda podesavanje visine, dubine volana, tvrdoce sjedista, do ne znam ni ja cega.. mene najvise fasciniraju dupla stakla na autu, jer kad se vozis, bas se nista ne cuje sa vana.. sto mi u golfu jako smeta :icon_mad:

al ja nebih dao golfa za 2 ovakva audija :D
 
Član
dobar avdija, da slusa ;)

pa eto, znas sada sta ces radit na golfu, poboljsavat izolaciju, dampirat auto i to :D
 
Legend
U planu su nove felge, za ljetni setup, pa ako imate neki prijedlog, mozete i ovdje stavit ;)
 
Član
Fin Audi pravo..Jedino mi se ne svidja sto je automatik..Polako,ovo ces ostalo dovesti u red..Sto se tice ljetnog setupa mozda nesto na ovaj fazon : http://data.motor-talk.de/data/galleries/298871/533134/bild2-23002.jpg :icon_rolleyes:
 
Član
Druže, nemoj dizati stare teme, zadnja poruka je ima skoro 3 mjeseca, obrati malo pažnju na stare teme.Već si sa par podigao prašinu
;)
 
Član
Garaza se moze uvjek komentirati nebitno kad je zadnji update napravljen :D Btw noke dobar aludi :D bum to kako spada kad ga se ti scepas :D
 
Legend
hvala momci na komentarima..
polako sredjujemo sve.. ono standardno odrzavanje sad slijedi..
nedavno sam primjetio da mu je IC supalj na jendom mjestu (nestrucno skidanje i postavljanje prsa) pa sam to zalijepio, mjenjao sam mu krajnicu (jedva nasli, ili zbog opreme, ili zbog motora, nije kao kod onih audija 98-99 2.5tdi) vec je deblja i drukcije se kaci, pa dok smo nasli.. ludnica
ugl auto slusa, trebao bi sad mjenjati i filtere nekad prije ljetnog odmora, pa cu vidjet da to sredim.. jos mi je samo dilema da li da idem sa golfom ili sa audijem na more, ipak cure vise vole novija auta :D:D
 
Top