Audi A6 2.5 TDI - Obrtaji ...

Audi A6 2.5 TDI - Obrtaji ...

Član
U pitanju Audi A6 2.5 TDI .. 1998 god. nece u obrtaje , dodje do 2200 i nece dalje ... nema vuču ... na turaži nekako dogura do 4000 ali trokira i ima oblak bijelog dima ....

Savjet ... Hvala ...
 
Laicki odgovor: Najvjerovatnije je u safe modu, a sta mu je, jedino ti dijagnostika i dobar majstor moze reci, ovde ce biti samo nagadjanja, i moze mu biti sto rackua, od turbine, crijeva, senzora.... itd

p.s. Taj motor je inace na losem glasu.
 
je li plavi :D tamno plavi..koza unutra ..i s vana nije mnogo ocuvan..ako jeste moguce je da sam ga ja vozio nekih pola godine
imao je isti problem..na leru nekako nabije 3-4 hiljade..u voznji max 2000-2200 rpm....tako da ide 120 km/h u 6brz i vise ne moze , svaki 1.6 čadjo me mogao ostaviti iza sebe..

kao sto rekose moguce je da je stalno u safe modu ( zato moze biti vise razloga,potrebna dijagnostika prije svega)
a drugi razlog mogao bi biti neispravan maf senzor
(iz mog iskustva kad je problem sa turbinom i crijevima opet bi trebao recimo na nizbrdici u voznji preci te 2000 rpm..ali pretpostavljam da bukvalno u voznji nece da predje 2200 rpm bez obzira kolko da ga gulis? )

uglavnom bez elektronike sumnjam da ces uspjet rijesit kvar
ipak sretno:icon_smile:
 
Top