Audi a6 2.4 v6 quattro

Audi a6 2.4 v6 quattro

Član
drug a sta je s line na njemu, de meni objasni zanima me iskreno
pa ko kaze drug da je s-line ja to nisam nigdje napisao,a de ti meni objasni sta je ovo s6 sto pise i mene ozbiljno to zanima jer neznam sta znaci a u papirima i saobracajnoj stoji slakam pa ko nevjeruje neka se uvjeri..
 
BHT Ovisnik
Jako lijep audi, meni jedna od ljepsih linija.
Ovo je audi A6 C6. Da se tko nije zajebao u papirima (nista cudno,imao situaciju osobno) pa pomijesao "C" sa "S", jer je ovo C6 model A6-ce, sa S-om nema nikakve veze
 
Član
Jako lijep audi, meni jedna od ljepsih linija.
Ovo je audi A6 C6. Da se tko nije zajebao u papirima (nista cudno,imao situaciju osobno) pa pomijesao "C" sa "S", jer je ovo C6 model A6-ce, sa S-om nema nikakve veze
Da i meni je ljepsi nego limuzina,neznam sve je moguce a i na proslom je isto pisalo u saobracajnoj A6,S6 ali egal to je nebitno samo neka se sto majne kvari to je meni vaznije...
 
Super Moderator
2.4 se nece sigurno kvariti
a to sto pise S6, mozda kod vas pisu oblik sasije, a posto su iste pa oznace pod A6/S6, jednostavno im tako stoji u katalogu i tako napisu

nek je sa srecom kako god :)
 
Član
pa ko kaze drug da je s-line ja to nisam nigdje napisao,a de ti meni objasni sta je ovo s6 sto pise i mene ozbiljno to zanima jer neznam sta znaci a u papirima i saobracajnoj stoji slakam pa ko nevjeruje neka se uvjeri..
mrsko mi se sad vracat u postove, nisi ti napisao da je s line nego neko od kolega, pa si ti poslije ako se ne varam ipak napisao da je s line, pa me zanimalo sta je na njemu s line, jer ja imam isti model, ali pravi s line pa da vidim sta to moj nema
 
Član
mrsko mi se sad vracat u postove, nisi ti napisao da je s line nego neko od kolega, pa si ti poslije ako se ne varam ipak napisao da je s line, pa me zanimalo sta je na njemu s line, jer ja imam isti model, ali pravi s line pa da vidim sta to moj nema
ako malo bolje procitas vidjeces sta sam mu odgovorio,a drugo rekao sam mu da u papirima pise s6 a ne da je s line...
 
Super Moderator
Zasto skoro svaki dan osvjezavate teme a nista se novo ne pise u njoj? ne samo ti, ima vas dosta to radite, u cemu je fol? ako ce neko komentarisati, komentarisat ce bez vaseg dizanja.. ti si jedno 10-ak puta (ako ne i vise) do sad osvjezio temu a nista novo u njoj ne pise
 
Top